Реформа держархбудконтролю від Сергієнка: втричі більше органів – втричі більше корупції

Реформа держархбудконтролю від Сергієнка: втричі більше органів – втричі більше корупції

Прем’єром в березні була анонсована реформа держархбудконтролю.  Як з’ясувалося в подальшому, дана реформа - це реформа не імені Шмигаля, а імені Сергієнка, пише ДАБІвська жизня.
Досвідчений корупціонер з ходу перехопив у уряду ініціативу і просунув власне бачення реформи. А саме – перетворити корумповану ДАБІ на два органи: контролюючий та сервісний (той який повинен видавати дозволи). Але і цього мало – утворити третій, який мав виконувати функції органу з сертифікації. Не подумайте, що то для блага забудовників, справжня мета – відібрати сертифікацію у саморегулівних організацій, які утворені професійним середовищем, і віддати у загребущі руки чиновників-корупціонерів.

Тобто, так званою «реформою імені Сергієнка» планувалося подвоїти тіньові доходи, які отримувала ДАБІ, та ще й утворити нове джерело надходження від сертифікації! Втричі більше органів – втричі більше корупції!

Будучи помічником народного депутата Клочка Андрія, Сергієнко за допомогою покровителів в Офісі Президента Родіна та Трофімова (їх недавно познімали з посад) проштовхав химерну постанову. Вона передбачала крім ліквідації ДАБІ зупинку контролю у будівництві. Цим самим недобросовісним забудовникам надавалась можливість реалізувати свої бізнес-проекти з порушеннями законодавства та будівельних норм. Відтак – будувати потенційно небезпечні об’єкти!

Замість того, щоб надавати по руках будівельній мафії, перед нею відкрили нові перспективи. Навіть скандально-корупційний екс-голова ДАБІ Сергій Кузьмін, який виконував будь-які вказівки будівельної мафії, на фоні Сергієнка виявився просто еталоном чесності та порядності.

Закінчити цю розпочату псевдо-реформу ніхто не зміг, хоча наплодили купу законопроектів, які мали легалізувати цей маразм. Але, певно, ніхто й не збирався доводити цю нісенітницю до логічного кінця, тобто, до абсурду.

А поки, змінюючи тимчасових керівників ДАБІ, Сергієнко просто робить свою звичну справу по «обілечуванню» будівельників та наповненню своїх кишень та кишень своїх подільників!
І ситуація невизначеності та нестабільності тільки допомагає Сергієнкові ловити золоту рибку у каламутній водичці і сприяє «обілечуванню будівельників». До того ж – з підвищеними корупційними тарифами на дозвільні «білетики».

Дивно, але суть того, що відбувається у сфері держархбудконтролю, не бачать ні в правоохоронних органах, ні в уряді, ні в Офісі Президента.

Німеччина надала Україні дані сайту наркторговців Гідра

У квітні 2022 року німецькі силовики зупинили діяльність «Гідри», найвідомішого даркнет-магазину з продажу наркотиків та зброї, майданчика для відмивання грошей та крипто-спекуляцій.