Незаконне будівництво на вул. Глибочицька, 79-97 не припиняэться

Незаконне будівництво на вул. Глибочицька, 79-97 не припиняэться

Ситуація з будівництвом на вул. Глибочицька, 79-97 ніяк не досягне апогея, і до цього дня там ведеться будівництво багатоповерхівки в межах історичного ареалу столиці з порушенням законодавства природно.

Замовником ЖК виступає Управління справами Апарату Верховної Ради, а генпідрядником - компанія, явно пов'язана з депутатом ВР від партії «Слуга народу» Андрієм Стріхарскім.

До слова, в Міністерстві культури і інформаційної політики, а також в Київській міськдержадміністрації говорять, що ніяких дозволів на будівництво не видавали.

Проте, там ведеться прямо таки масштабне будівництво багатоквартирного будинку з істотними порушеннями містобудівного, земельного, пожежного, санітарного, екологічного законодавства та державних будівельних норм.

За даними ДАБІ, загальна площа майбутнього об'єкта 23027,64 кв.м., в будинку повинні бути 79 квартир, загальною площею 7015,3 кв.м, загальна площа вбудовано-прибудованих приміщень 11206.8 кв.м.

При цьому, пайову участь на розвиток столичної інфраструктури до міського бюджету платити не передбачається. Уточнимо, що на вказаній ділянці разом з сусіднім по вул. Глибочицька, 73-77 зараз ведеться будівництво ЖК Podil Plaza & Residence, що складається з двох будинків по 10-26 поверхів.

Третя секція першого будинку введена в експлуатацію в 2 кварталі 2020 року. Повністю перший будинок планують здати в 3 кварталі 2021 року, а другий - 4 квартал 2021 года.Із відкритих джерел відомо, що ЖК Podil Plaza & Residence - проект девелоперської компанії Status Group.

Девелоперська компанія Status Group зареєстрована в 2018 році. Засновник і директор - Марина Марченко. До серпня 2019 року власником і керівником ТОВ "Компанія" Статус Груп »був Андрій Стріхарскій, а нині депутат Верховної Ради від« Слуга народу ».