Не існує нічого неможливого!!!

Не існує нічого неможливого!!!

Пише Дабівська жизня Продовжуємо опрацьовувати інформацію про обєкти, які легалізувала Король після отримання Сергієнком чергових хабарів для їх покровителів.

В поле зору потрапив дуже цікавий об’єкт: «Будівництво протезної майстерні, адміністративних приміщень, гаражів та кімнат відпочинку у складі житлового комплексу по вул. Польовій, буд. 73 у Солом'янському районі м. Києва (1 черга)». 
 
Король насмілилася прийняти цей об’єкт в експлуатацію: https://e-construction.gov.ua/permits_doc_detail/2383534671112701508

У Сергієнка його бездумні боти роблять все!!! Головне щоб було проплачено.
Навіть будівельна мафія руками корупційного екс-Голови Кузьміна Сергія не наважилася вводить цей об’єкт в експлуатацію, а тут знайшлися кмітливіші.

Цей об’єкт фактично не могли ввести в експлуатацію з 2018 року (навіть у виданому Король сертифікаті є інформація, що роботи закінчилися у 2018 році), оскільки на ньому були такі порушення, що мурашки йшли по тілу...

Фактично побудований житловий комплекс, але цільове призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги для будівництва, експлуатації та обслуговування протезної майстерні, адміністративних приміщень, гаражів та 10-12 кімнат відпочинку для замовників. Крім того при будівництві допустили численні відхилення від проектної документації та порушили будівельні норми: висотність перевищує проектну та муо, як завжди не вистачає паркомісць, озеленення, майданчиків теж не вистачає і т.д, крім того були питання пожежної безпеки. До речі в сертифікаті, який розміщений у електронному реєстрі, ТЕПи умисно не зазначені, щоб приховати порушення. 
Виникає цілком логічне питання про яку прозорість йде мова і для чого тоді електронні реєстри, якщо дані туди не вносяться??? Чому електронний реєстр дає такі можливості??? Це підтвердження того, що люди з Мінцифри теж в долі???
Доречі щоб приховати відсутність у підрядника ліцензії, договір підряду заключено з організацією яка має таку ліцензію вже 04.11.2020 (ТОВ Онікс білд), хоча роботи згідно з сертифікатом закінчені 21.11.2018... як можна заключити договір підряду на вже виконані роботи?

І цей список ще можна продовжувати, а чи варто? Всерівно після проплати Сергієнко за допомогою своїх ботів прийме все в експлуатацію без жодних вагань при наявності будь-яких порушень...

Для ціх людей не існує нічого неможливого... приймуть в експлуатацію все, але дорого!!!

Астанавитесь!!!

Німеччина надала Україні дані сайту наркторговців Гідра

У квітні 2022 року німецькі силовики зупинили діяльність «Гідри», найвідомішого даркнет-магазину з продажу наркотиків та зброї, майданчика для відмивання грошей та крипто-спекуляцій.