Будівельні роботи на перетині вул. Львівської та вул. Живописної ведуться незаконно

Будівельні роботи на перетині вул. Львівської та вул. Живописної ведуться незаконно

ДАБІвська жизня пише: На канал зворотного зв’язку надійшла інформація щодо незаконного будівництва громадсько-житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та об’єктами соціального призначення та підземними паркінгами на перетині вул. Львівської та вул. Живописної у Святошинському районі м. Києва.

Справа в тому, що Департамент ДАБІ у м. Києві видав замовнику будівництва ТОВ «Південбудконтракт» припис від 14.05.2018 про зупинення підготовчих та будівельних робіт.
У подальшому припис скасовано рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 липня 2019 року № 826/15962/18.

Однак постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 21 листопада 2019 року вказане рішення суду першої інстанції змінено, припис ДАБІ про зупинення будівельних робіт визнано правомірним. Рішення набрало законної сили.

Проблема в тому, що листом Департаменту в ДАБІ в місті Києві у замовника будівництва повідомлено, що припис про зупинення будівельних робіт від 15.05.2018 скасовано в судовому порядку, що, як виявилось, не відповідає дійсності.

Однак це не дозволяє забудовнику маніпулювати фактами, розмахувати листом ДАБІ у всіх інстанціях та будувати далі тому, що суд визнав припис правомірним!

Можемо припустити, що виконавець листа допустив грубу помилку під час його написання.

У будь-якому разі необхідно керуватись рішенням суду та враховувати, що приписи органів держархбудконтролю обов’язкові для виконання.

Отже, будівельні роботи повинні бути зупинені і ніякий лист не може дозволити забудовнику виконувати роботи до усунення відповідних порушень!
 

Німеччина надала Україні дані сайту наркторговців Гідра

У квітні 2022 року німецькі силовики зупинили діяльність «Гідри», найвідомішого даркнет-магазину з продажу наркотиків та зброї, майданчика для відмивання грошей та крипто-спекуляцій.