Будівельні роботи на перетині вул. Львівської та вул. Живописної ведуться незаконно

Будівельні роботи на перетині вул. Львівської та вул. Живописної ведуться незаконно

ДАБІвська жизня пише: На канал зворотного зв’язку надійшла інформація щодо незаконного будівництва громадсько-житлового комплексу з нежитловими приміщеннями та об’єктами соціального призначення та підземними паркінгами на перетині вул. Львівської та вул. Живописної у Святошинському районі м. Києва.

Справа в тому, що Департамент ДАБІ у м. Києві видав замовнику будівництва ТОВ «Південбудконтракт» припис від 14.05.2018 про зупинення підготовчих та будівельних робіт.
У подальшому припис скасовано рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 липня 2019 року № 826/15962/18.

Однак постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 21 листопада 2019 року вказане рішення суду першої інстанції змінено, припис ДАБІ про зупинення будівельних робіт визнано правомірним. Рішення набрало законної сили.

Проблема в тому, що листом Департаменту в ДАБІ в місті Києві у замовника будівництва повідомлено, що припис про зупинення будівельних робіт від 15.05.2018 скасовано в судовому порядку, що, як виявилось, не відповідає дійсності.

Однак це не дозволяє забудовнику маніпулювати фактами, розмахувати листом ДАБІ у всіх інстанціях та будувати далі тому, що суд визнав припис правомірним!

Можемо припустити, що виконавець листа допустив грубу помилку під час його написання.

У будь-якому разі необхідно керуватись рішенням суду та враховувати, що приписи органів держархбудконтролю обов’язкові для виконання.

Отже, будівельні роботи повинні бути зупинені і ніякий лист не може дозволити забудовнику виконувати роботи до усунення відповідних порушень!
 

Французький співак Поль Манандіз закликав європейців зупинити російсього агрессора

Як сповіщає портал Спільно, французький співак Paul Manandise на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук закликав європейців допомогти в боротьбі з російським агресором