Конкурс "Краща стаття про Київ"

Конкурс "Краща стаття про Київ"

Шановні Кияни!

З 12.11.2018 стартує невеличкий конкурс на "Кращу Статтю про Київ"!

Ви можете бути професійним журналістом або взагалі не мати відношення до журналістики але мати бажання поділитися тим, що для вас цікаве, що вас турбує. Цей ресурс було створено громадянами для громадян, без цензури та редакційної політики, без тиску та нав'язування тем і майже без обмежень. Тут територія громадянської журналістики де можна публікувати правдиву інформацію без обмежень!

SaveKyiv.info пропонує кожному киянину спробувати написати власний матеріал та взяти участь у конкурсі на "Кращу Статтю про Київ" який буде проводитись з 12.11.2018 по 20.12.2018 року. Підведення підсумків, публікація результатів конкурсу відбудеться 25.12.2018 року на сайті SaveKyiv.info та на офіційній сторінці Facebook.

Автори статей, які отримали найбільшу кількість відгуків за підсумком терміну конкурсу отримують грошові призи:
• Перше місце: 1000 грн.
• Друге місце:     700 грн.
• Третє місце:     400 грн.

Ви можете написати скільки завгодно статей і розмістити їх, кожна з них братиме участь у конкурсі і мати шанс на перемогу.

Тематика конкурсних статей обмежена тільки тим, що вони повинні мати пряме відношення до Києва.

Пишіть статті на будь-яку обрану вами тему, в якій відчуваєте себе фахівцем і впевнені, що ваші думки і аргументи викличуть широкий читацький інтерес, - про міську політику, економіку, медицину, культуру, суспільство, здоров'я і спорт, роботу і кар'єру, транспорт, містобудівні процеси, соціальні питання та інше.

Подумайте, чим ви могли б поділитися з читачами SaveKyiv.info ?

Може бути, ви готові провести мистецький майстер-клас або знаєте, як святкували новий рік у Києві сто років тому або хочете розповісти цікаві факти про місто ? Безсумнівно, ця інформація викличе величезний ажіотаж.

Умови участі в конкурсі:
• Необхідно зареєструватися на сайті.
• Додати самостійно публікацію на сайт, буде опублікована після перевірки модератором (обов'язково в публікації використання фотографії) 
• Кожен учасник може додати будь-яку кількість статей.
• Стаття не повинна бути рекламною

При виникненні питань пишіть на адресу: savekyiv65@gmail.com

Відповідальність учасників конкурсу:
Кожен хто розмістив статтю на конкурс підтверджує цим своє авторство на цю статтю. savekyiv.info не несе ні прямої ні непрямої відповідальності в разі порушення автором статті закону про авторські права. В даному випадку відповідальність лежить на автора статті.

Авторські права:
• Кожен хто розмістив статтю і фотографії на конкурс підтверджує цим, що він є їх автором. допускається використання фотографій, авторство яких не ідентично авторству статті. В цьому випадку надіслав статтю на конкурс зобов'язаний докласти дозвіл автора фотографій на їх використання.
• Надіслані на конкурс статті залишаються у власності автора.
• Кожен бере участь у конкурсі підтверджує цим свою згоду на використання його статті і фотографій SaveKyiv.info
SaveKyiv.info може використовувати статті, уривки статей і надіслані фотографії на свій розсуд із зазначенням авторства.

Бажаємо Вам успіхів і перемог!

Кілька порад для учасників конкурсу:
• Не соромтеся писати на тему, яка вам здається вже давно розкритій іншими авторами. Ваш погляд на питання може бути дуже цікавим і пізнавальним.
• Статті, добре проілюстровані якісними фото, виглядають набагато більш виграшний і мають більше шансів на перемогу.

ГАСИ в последние недели своего существования выдала 431 разрешение на застройку

ГАСИ в последние недели своего существования выдала 431 разрешение на застройку, среди которых и “добро” на 26-этажную бетонную коробку в Печерском районе.