Хочеш, щоб в Києві стріляли та труїли незгодних із владою, як у Росії?

Хочеш, щоб в Києві стріляли та труїли незгодних із владою, як у Росії?

Хочеш щоб анонімні «бусики» (прямий аналог чорних «воронків» сталінських часів) забирали неугодних – уночі або прямо серед дня, закривали людей у катувальнях і били їх по-звірячому, як у Білорусі?

Підтримка кандидатів від ОПЗЖ навіть на місцевих виборах веде саме до цього. Справа навіть не у в конкретних особистостях, які під брендом ОПЗЖ балотуватимуться на ті чи інші посади – чи то міського голови, чи то місцевих депутатів. Справа в тому, що поява опзжешників у місцевій владі сприятиме збільшенню фракції ОПЗЖ у майбутньому складі Верховної ради та подальшої побудови "руського миру" в Києві.

Далеко не факт, що «братські» обійми з Кремлем, які черговий раз пропонує ОПЗЖ, принесуть нам «велич і стабільність» подібну до радянської, але, судячи з історичного досвіду, репресії та розправи гарантовані.

А якщо ти думаєш, що підтримка прокремлівських сил і потім рабська покірність прокремлівській владі надійно убезпечує від репресій і розправ, нагадую, що коли 9-10 серпня в Білорусі ОМОН хапав з вулиці всіх підряд і бив, він не питав, хто за кого голосував.

Деякі навіть кричали, що вони - свої, але це не допомогло...

Кожний киянин повинний зробити власний вибір - чи хоче він жити як "на Росії" чи збудувати власну демократичну країну!