Вшанування пам'яті Василя Сліпака на Подолі

Вшанування пам'яті Василя Сліпака на Подолі

20 грудня в День народження видатного оперного співака та бійця ДУК "Правий сектор" Василя Сліпака (друга Міфа) представники НВР "Правий сектор" та ветерани російсько-української війни в Арт-сквері Василя Сліпака запалив лампадки на пам'ять героя-добровольця.

Були зроблені спеціальні стрічки з зображенням Міфа, яки роздавалися киянам та гостям міста на Андріївському узвозі, щоб привернути увагу до постаті героя і його чину.

Герої не вмирають! Поки ми пам’ятаємо їх – вони живі!

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»