Український націоналізм - це рух в ім'я України

Український націоналізм - це рух в ім'я України

В п'ятницю, 23 жовтня, представники НВР "Правий сектор" подарували бібліотеці Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" літературу з історії України. В цих книжках розглядаються різні аспекти нашої історії - Голодомор, репресії, національно-визвольний рух та інші. Про це повідомляє пресслужба НВР "Правий сектор".

Подруга Дана (Діана Виноградова), речник ДУК "Правий сектор" розповіла студентам про окремі події сучасної історії, учасником яких вона була - про боротьбу націоналістів за часів Януковича, про Майдан та російсько-українську війну. І досі про багато цікавих фактів, які мали місце в сучасній історії, ще в книжках не написано.

В НВР "Правий сектор" вважають, що зустрічі ветеранів АТО зі студентами різних навчальних закладів повинні стати звичайною практикою.

13 листопада 1918 року проголошено створення ЗУНР

13 листопада 1918 р. було затверджено Конституційні основи новоствореної держави — «Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель колишньої Австро-Угорської монархії», згідно з яким вона отримала назву «Західноукраїнська Народна Республіка».

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей