Хліб в Києві подорожчає на 20-30%

Хліб в Києві подорожчає на 20-30%

Всеукраїнська асоціація пекарів (ВАП) спрогнозувала подорожчання хліба до кінця року на 10-15%. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на ВАП.

Питання ж в іншому, асоціація розраховує рівень підвищення цін з розрахунку звичайної листопадово-грудневої інтервенції зерна з державних запасів. Цього року ніяких надходжень зерна з Держрезерву не буде. Держрезерв порожній на 80%. Гроші за продане у результаті непродуманого і безконтрольного експорту зерна, розчинилися в порожньому бюджеті і перекочували в кишені оточення Зеленського. Реальне підвищення ціни на хліб буде 20-30%.

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.

Кубок пам'яті героїв Небесної Сотні ім. Володимира Кульчицького.

На Оболоні, вже вп‘яте відбувся "Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні" – урочистий риболовний спортивний захід із вшанування світлої пам’яті Героїв Революції Гідності.