Будни "Музея" на Почтовой площади

Будни "Музея" на Почтовой площади

14 марта 2021

Прошу мене вибачити, якщо питання, яке мене давно цікавить не зовсім коректне!

Чи існує в Україні “кодекс професійної етіки журналіста” або інші правила/норми, які містять в собі морально-етичні, професійні та репутаційні вимоги до представника вітчизняних ЗМІ?

Незалежно від форми власності.

Дане питання напевно стосується професійних журналистів, людей, які живуть професією, розвивають її та, як і звичайні громадяни України не дуже в захваті від зниження якості інформації, яка прямо пропорціна відсутності відповідальності за фактичне поширення неправдивої інформації, а іноді відверто антидержавної інформації відповідного змісту та багато іншого.

11 марта 2021

Друзі, вчора нами проведено круглий стіл "Завтра Поштова площа може повторити Куренівську трагедію".

Учасниками стали лідери громадських об'єднань, представники ЗМІ, громадські діячі, що ініціювали та забезпечили захист і популяризацію унікальної пам'ятки археології та історії на Поштовій площі:  Наталія Новак , Алекс хаврат Олексій Хавратенко, Тарас Білінський , Валерій Суботін Музичний Батальйон , Оксана Пономарьова, Олександр Дядюк , Сергій Огородник , Максим Стравинский , Аннабелла Морина, Ольга Рутковська. На жаль не всі мали змогу бути присутні на зустрічі через різні обставини.

Основна увага приділена:

  • небезпечному стану прилеглих до Поштової площі схилів, естакади, Володимирського узвозу та гілки метрополітену на відрізку Майдан - Контрактова площа, стану конструкцій недобудованої площі, загрозливій зміні руху грунтових вод після будівництва пішохідно-велосипедного мосту та новобудов під схилом;
  • можливим наслідкам та втратам: безпека життя та здоров'я громадян, повноцінне функціонування транспортної мережі міста, втрата історичних та археологічних об' єктів національного рівня;
  • результатам неправомірних дій з організації будівництва багатофункціонального комплексу у складі розв'язки на Поштовій площі, результатам судових процесів та їхнім правовим наслідкам;
  • результатам і наслідкам припинення повноцінної діяльності Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ" та відсутності його меж і плану організації території.

На застрічі оприлюднено план дій від громади і ініційований учасниками мирної акції за створення музею проект дорожньої карти, що передбачає чітку і послідовну роботу кількох одночасних процесів і щодо комплексної інженерно-технічної, гідрологічної оцінки наявного стану схилів, прилеглих будівель та недобудованої площі, і щодо створення юридичної особи археологічного музею, і щодо виконання всіх досліджень, проєктування та подальших будівельних робіт з музеєфікацією пам'ятки та відкриттям на ній повноцінного музею.

Одним з найважливіших напрямків плану дій від громади є відродження діяльності Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ".

Відео у доступі на каналі Музею

https://youtu.be/Nq_LLNvJglc

10 марта 2021

Друзі! Щойно я дізнався, що наша громадська організація ГО "Громада Андріївський Узвіз" знаходиться в стані припинення! До цього були ще надії на те, що особа, яка два роки робила все для знищення організації припинить свої спроби без наслідків для себе. В мене є всі підстави стверджувати про діяльність групи осіб, яку спрямовано на перешкоджання діяльності громадської організації про що зібрано достатньо матеріалів, серед яких є факт підробки мого підпису на документах наданих на розгляд суду ( фото додано). Нагадую, що  наша громадська організація протистояла забудові Андріївського узвозу, є стороною у багатьох успішно виграних судових процесах та процесах,які ще тривають та дуже багатьом заважала своєю діяльністю. Ніхто не збирається мовчки сидіти та спостерігати за знищенням організації. Прохання утриматися від оцінок ситуації та коментарів, які не містять нічого суттєвого. Вся інформація буде надана та кожна людина, яка має відношення до цих процесів буде встановлена та відома кожному киянину! Далі буде!

4 марта 2021

На улице весна, а в фейсбуке срач.

Срач по Почтовой площади. Решают, кто гавнюк, а кто нет из громады, пока Мамоян и Кравец в Киевраде.

Срач по парку Рыльского. Там уже в негодяи и эколога Борейко записали, потому что дорожки деревянные предложил сделать. Мне бы вспомнить, как его КЕКЦ приписывал мне заводик по производству габионов, но не буду.

 Срач по правильной обрезке деревьев. Причём в нем участвуют уже не только громада и Зеленбуд, но и профессионалы и международная общественность!! Арбористы тягают арбористов за чубы. Самые умные в мире диванные эксперты всё схватывают на лету и спешат затоптать, и ещё раз затоптать.

А коммунальщики потом выходят на работу и думают: "Болтай, Болтай, а я тебе ещё тут обрежу".

Эта вечная война. Какая-то абсолютно глупая жизнь. Зачем мы живём и делаем что-то хорошее, чтобы потом этим же хорошим убивать друг друга?

2 марта 2021

Друзі! Як кажуть "ніколи не було та знову сталось" ...Як тільки ми дійшли до початку процесу виведення з кризи ситуації по Поштовій площі та створення ,ПІДКРЕСЛЮЮ, МУЗЕЮ НА ПОШТОВІЙ ПЛОЩІ на нас розпочався тиск та знову летить бруд! Більш того, зараз робляться спроби дискредитації та психологічного тиску на людей, які дотичні до питання створення Музею, захисту пам'ятки, популяризації історично значущої території та інших процесів з метою припинення їх подальшої участі у нашій спільній справі!

P.S. Музей на Поштовій площі буде, як би хто не намагався тиснути!

23 февраля 2021

Не зважаючи на напружений графік подій і зустрічей, сьогодні виставку Герої козацької України у Софiї Київській в Хлібні Національний заповідник «Софія Київська» відвідав Митрополит Епіфаній. "Ми повинні знати свою історію, щоби розуміти глибоке історичне коріння нашої держави і Церкви, адже ми є частиною Європейського цивілізаційного простору."(с) Символічно що ця думка була висловлена Блаженійшим Митрополитом вранці в Соборі Святої Софії Київської під час панахиди за спокій душ спочилих княгинь і князів та правителів Київської держави.

23 февраля 2021

Чудовий день у святій Софії:

Інгігерда, Гетьмани, митрополит Епіфаній, науковці, художникі.

Відчуття світла

Ми повертаємо справжню історію України!

22 февраля 2021

Сьогодні в #МузейНаПоштовій завітали наші колеги - Guides Guild

Ми не лише раді зустрічі, а і можливості обговорення напрацювань за два з половиною роки та подальших планів і кроків.

Нам важлива підтримка київських гідів у роботі над розвитком території, популяризації історії Міста, просуванні ідеї створення сучасного археологічного музею

6 февраля 2021

Сьогодні наш ранок сповнений дитячим сміхом і жвавим спілкуванням з батьками - нашими однодумцям!

В #МузейНаПоштовій завітали представники гнізда Київський Пласт "Володарі морів"

Запланували чимало цікавого та важливого на перспективу

2 февраля 2021

Музей на Поштовій та українські Гетьмани у історичній реконструкції Наталія Павлусенко. Шикарно виглядає!

Подарувала Музею мапу Києва 1855 року. Віталій Білецький розташував її в найкращому місці

 

25 января 2021

Створення і розвиток #МузейНаПоштовій з першого дня мирної акції (20 червня 2018) відбувається силами ініціаторів акції і за підтримки тисяч небайдужих киян і українців. За підсумками 2020 року хочемо згадати імена тих хто своїми благодійними внесками, морально та фізично допоміг вистояти команді Музею у надскладних ситуаціях:

Алекс хавратTymish Martynenko-KushlianskyЯрослав Емельяненко та Chernobyl TOUR - Чернобыль ТУР - Чорнобиль ТУР, Юрій Ковальов, Olena Medvedenko, Павло Шинкаренко та Київський КОД, Андрей Григоржевский, Роман Шульга, Максим Стравінський, Ольга Паржицкая, Костянтин Мішуков та Художники Літератори Артисти Музиканти Деніс Токарєв, Юрій Василенко, Деніс Філіппов, Ninel Suslova, Anna Adamchuk, Сергій Цимбал, Юрій Федоренко, Андрей ВялецАлла Зубкова та Віктор Зубков, Lena Ivanova, Сергей Гарынин, Ольга Туз, Oksana Kovalchuk, Валентина Калмикова, Kostya Kuzmin, Oksana Velychko, Аннабелла Морина, Лилиана Амеличева, Alexandra SavenokДима ЗагорудькоСергій БригадирГеоргій Могильний, Elena Maiboroda, Ольга Крошка, Elena Rud, Лішунова Олена, Потапенко Катерина, Єлизавета ЖаріковаSvitlana Sugak, Сергій Іванов, Олександр Бова, Hajdukov Viktor, Ольга Бернасовская, Pirogova Natalya, Надія Горенко, Наталія Орловська-Бондарєва, Олег КовальOlena Gnes, Володимир Писаренко, Олександр Марчук, Любовь Пикуля, Roman Syromqtnikov, Константин Грушецкий Ольга Бубнікович та багато інших людей, що робили свій посильний внесок і називаючи своїх імен. Сьогодні без перебільшення можна сказати, що завдяки єднанню та наполегливості ми значно ближче до спільної мети - створення повноцінного сучасного археологічного Музей На Поштовій площі в Києві!

Тримаймося!

 

19 января 2021

Не хотіла писати про це. Проте для більшості своїх знайомих і друзів я асоціююсь з Музеєм на Поштовій. Але декілька тижнів тому завершила свій шлях там і вирішила рухатись іншою дорогою. А не завдяки дорогам..

Тож, це прощальний пост про музей, який любила понад усе і який ставила вище за будь-яких людей. Бо ним дійсно горіла.

Не буду писати про причини і наслідки. Поштова для мене - великий урок життя і я вдячна кожній людині, яку зустріла на своєму музейному шляху. Я стала сильнішою, стресовитривалішою і трошки агресивнішою, чого мені інколи не вистачало.

Дякую музею і дякую людям. Але мені треба рухатись далі.

Дякую всім, хто мене підтримував і допомагав з музеєм! Все повертається бумерангом

 

12 января 2021

Кожна зустріч з відвідувачами #МузейНаПоштовій площі несе натхнення! Зацікавленість в сучасному археологічному музеї, купа запитань про плани і можливості його облаштування у підземному просторі, обговорення сучасних технологій досліджень та методів консервації і багато іншого.

Активна зацікавленість киян, наших гостей надає в ці дні нашій команді все більше сил!

З організаційних питань щодо відвідування звертайтеся та врахувуйте необхідність попереднього запису:

+380 93 195 3431 Ольга

+380 63 723 0167 Віталій

6 января 2021

Друзі, вітаємо з Різдвом Христовим і бажаємо миру та злагоди вашим родинам, здоров'я та успіху у ваших починаннях.

Разом з Громадським рухом Почайна запрошуємо вас завтра на свято в #МузейНаПоштовій площі!

На вас чекає унікальна можливість святкування на території пам'ятки археології національного значення разом з легендарним гуртом Київська Коляда, Natalia Pavlusenko та демонстрацією її унікального мистецького проекту "Герої козацької України".

З 14:00 чекаємо на всіх бажаючих взяти участь у Різдво: Київська коляда і Герої козацької України!

Нагадуємо. що вхід на територію Музею напроти фунікулеру поряд з Церквою Різдва Христового.

22 декабря 2020

За понад два роки нашої діяльності пройдено довгий і непростий шлях. Про те з чого все починалося і про перспективи у нашому інтерв'ю. Частина друга: Ольга Рутковська

- співініціатор створення археологічного музею на Поштовій площі, про стан пам'ятки археології національного значення у підземному просторі, про об'єкти музейної ескпозиції створеної учасниками мирної акції, та їхню експозиційну цінність. Розповіла про бачення ініціаторів створення музею щодо програми подальших досліджень пам'ятки археології, способів та методів дослідження та використання результатів досліджень. Також повідомила про програму подальших дій зі створення музею як інституції та завершення реконструкції Поштової площі та розвитку історико-культурного туристичного центру "Річкова Брама Києва" на території Старого Подолу та прилеглих територій історичного центру Столиці.

Друга частина інтерв'ю засновників історико-культурного туристичного центру "Річкова Брама Києва" надана Український туризм, журнал для професіоналів

21 декабря 2020

За понад два роки нашої діяльності пройдено довгий і непростий шлях. Про те з чого все починалося і про перспективи у нашому інтерв'ю. Частина перша: Віталій Білецький

- співініціатор створення археологічного музею на Поштовій площі, ділиться досвідом та результатами беспрецедентної мирної акції що розпочалася на Поштовій площі 20 червня 2018 року і триває дотепер, розповідає про виникнення ідеї створення історико-культурного центру, про подальші кроки для реалізації основної мети акції - створення сучасного музею на місці відкриття середньовічного прибережного кварталу на Поштовій площі. В інтерв'ю приділена увага і поточному стану площі, як публічного простору та її підземного простору.

Це перша частина інтерв'ю засновників історико-культурного туристичного центру "Річкова Брама Києва" надана Український туризм, журнал для професіоналів

19 декабря 2020

Самі юні відвідувачі #МузейНаПоштовій на Святого Миколая

Справжнє задоволення отримуємо від дитячої цікавості Дякуємо батькам за небайдужість

28 ноября 2020

3 ноября 2020

Вірне партнерство дорогого варте!

Від початку літа 2019 за ініціативи Павла Шинкаренка постійне інформування про можливість відвідати #МузейНаПоштовій забечують наші друзі Киевский КОД.

Їх паблік гуртує та доносить інформацію про численні екскурсії Києвом і не тільки. Це пропозиція для справжніх поціновувачів історії та культури.

Ми як завжди відкриті для всіх бажаючих кожного дня з 17.00 до 22.00.

Попередній запис за телефоном

+380 96 571 8097

+380 93 199 3088

Фото з відвідувачами від Київського КОДу.

20 октября 2020

Ніщо так не радує і не мотивує, як молоде покоління, яке у свій вільний час приходить у Музей на Поштовій площі. Щоб вгамувати свою цікавість, пізнаючи археологію, про яку лише читали в підручниках.

Так, уявіть собі, десятикласники, гуляючи Києвом, могли обрати будь-який інакший варіант проведення своїх вихідних. Але свій безцінний час провели у музеї! Вони уважно слухали, розглядали кожну деталь та ставили досить нестандартні питання

Для нас дуже важливо не злякати дітей та підлітків "сухими" фактами і числами з історії. Екскурсія для дітей та підлітків в жодному разі не має бути монологом, треба їх зачепити і зацікавити так, щоб вони думали й використовували своє абстрактне мислення.

Ми ненав'язливо та обережно привчаємо любити і приймати свою історію та знати своє коріння. Адже це ті цінності, без яких не обійтись тим, хто претендує мати успішне майбутнє.

А ваші діти були у Музеї на Поштовій?

Записати дітей на екскурсію можна за тел. 093 199 30 88 Тетяна

1 июня 2020

Сьогодні перший день літа! А ще, дуже важливий — Міжнародний день захисту дітей! Насправді, такого дня в принципі не мало б бути, згодні? Бо навіщо дітей захищати, якщо можна їх просто не ображати?

Але, на жаль, світ не ідеальний, тому, починаючи з 1949 року 1го червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день передбачає та закликає до рівних прав дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану тощо.

Варто усвідомити лише одне: діти — це не просто майбутнє, як звикли писати в голосних заголовках публікацій. Діти — це наше теперішнє, і найцінніше, про кого маємо турботливо дбати. Діти мають право на дитинство, а ми маємо робити все, щоб зберегти в них найкращі якості: щирість, відкритість, чистоту мислення, допитливість та дружелюбність.

“Усі ми родом з дитинства” - сказав колись Антуан де Сент Екзюпері, з чим складно не погодитись. У дитинстві важливо закласти цінності та розвивати індивідуальні якості кожної дитини, щоб виховати сильну й незалежну особистість.

Зі свого боку ми, команда Річкової Брами Києва, робимо все, щоб діти доступно та легко усвідомили й відчули свою історію та культуру. Під час екскурсій у громадському Музеї на Поштовій дітлахи часто ставлять нестандартні питання, вони можуть галасувати, палко обговорюючи деталі пам'ятки археології. Ми любимо з ними жартувати і так само любимо вивчати досить складні історичні терміни. Від дітей не варто приховувати історію чи обмежувати їх у знаннях, вони все чудово розуміють! Й тим паче навіщо від них приховувати щось, якщо їм жити в цьому світі?

Маємо надію, що вони уникнуть помилок минулого та будуть кращими за всіх нас. А поки — давайте ж оберігати й захищати, цю ще вразливу, категорію населення й закладати справжні цінності життя!

На фото: дитячі екскурсії, зимове свято “Казка про Стародавній Київ” та квест “Відкрий Браму своєї історії!” у Музеї на Поштовій площі.

13 мая 2020

16 января 2020

Тетяна Родькіна :"Підтримую ініціативу Ольга Рутковська, яка спробувала хоч як допомогти людині( https://m.facebook.com/story.php...), яка постійно допомогає нам вистояти на Поштовій - набирає інший сенс та зміст.

#Музей_з_Яною - це двохмісячний марафон на підтримку Яни Осадчої, яка вже тривалий термін виборює власне життя, долаючи важку новину про тяжку хворобу, “покращення у МОЗ” та багато іншого. Було прийнято рішення, що рівно п'ятдесят відсотків від грошей, які лишають відвідувачі безкоштовних екскурсій в громадському Музеї на Поштовій будуть перераховуватися на особистий рахунок Яни.

Яна Осадча - людина, яка постійно допомагала іншим побороти страшні діагнози в МБФ "Подих життя", переселенка з Луганську і людина, яка постійно підтримує своєю журналістською діяльністю збереження пам'ятки археології національного значення та створення сучасного археологічного Музею на Поштовій площі з перших днів безстрокової акції.

Для нас підтримка Яни і її діяльність для України дуже важливі, тому ця людина зобов'язана жити!

#Музей_з_Яною - це моральна та матеріальна підтримка, коли долучитися може кожен, хто бажає допомогти. Це спроба разом виправити помилку долі та підтримати чудову людину у важкий для неї час. Знати, що ти потрібна, що про тебе не забули, що поряд всі, кому ти віддала свій час - це надважливо та повинно надати сил та віри. Зверніть увагу, що вам не потрібно жертвувати останні гроші, щоб допомогти справі/людям. Якщо КОЖЕН скинеться по декілька гривень - ефект буде!

Для підтримки Музею на Поштовій і марафону #Музей_з_Яною:

monobank 4441 1144 4066 4660

Tetiana Rodkina

Для відправлення грошової допомоги безпосередньо Яні:

monobank 4441 1144 4149 8399

Нагадую, що все повертається бумерангом"

Детальніше: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2690151104383187&id=806622912736025

7 января 2020

Екскурсії для дорослих і дітей, оновлена експозиція, фотовиставка, виставка майстрів народної творчості - ось так проходить наша Казка про Стародавній Київ

в громадському Музеї на Поштовій!

Невпинно рухаємося вперед і вам того ж бажаємо!

З Різдвом!

27 декабря 2019

Якщо ви ніколи не бачили, як виглядає пам'ятка археології та історії національного значення, то запрошуємо Вас у громадський Музей на Поштовій відвідати екскурсію, на якій зможете побачити й зрозуміти планувальну структуктуру від давньоруського Подолу до 17-18 століття.

Графік екскурсій:

  • Середа 18:30
  • Четвер 18:30
  • П'ятниця 18:30
  • Субота 17:00
  • Неділя 17:00

Всі екскурсії безкоштовні, однак, якщо Ви бажаєте допомогти музею - можете зробити благодійний внесок на картку monobank 4441 1144 4066 4660
Tetiana Rodkina

З організаційних питань звертатися:
0965718097 Ольга
0959116230 Тетяна

11 ноября 2019

Археологічний квест для дітей "Відкрий Браму своєї історії!"

Мені знадобилось 2 ночі, щоб його розробити. І багато нервів, щоб все було логічно і продумано. Діти - найважливіші люди, тому підставляти їх не можна.

Хвилювання хвилюваннями, але все пройшло чудово і в очах дітей був той азарт і бажання розуміти і відчувати свою історію. Моя місія - не погубити в них це бажання, як колись вчителі погубили в мені.

І я рада, що мені вдається навантажувати дітей археологічними термінами і при цьому зацікавлювати знати ці терміни.

Словом, скоро оголосимо графік квестів, тож слідкуйте за анонсами і приводьте своїх дітей/братів/сестер!

5 октября 2019

А тепер про хороше: нам вирубили електрику на Поштовій, але ми продовжуємо водити екскурсії

13 сентября 2019

UPD: Друзі, я не можу сам збирати загальні збори, тим більш ніхто не узгоджував час. Просто завтра буде трошки позитиву та можна все поєднати. Я планую бути десь с 12 на Поштовій. Головне, це знайти рішення та діяти спільно.

Кінець доби, якщо жити звичним життям, видався цікавим хоча очікуваним. Пішов відлік часу для всіх хто роками відстоює власні права,добивається результатів, але ці випадкі можна перелічити по пальцях. Чому так?Тому що ми,сучасні кияни, дозволяємо все це робити. Сьогодні є можливість довести всім, що ми дійсно гідні бути нащадками киян минулого, які відзначили себе у світовій історії, як взірець та приклад, дії та вчинки яких пам'ятають та шанують по всьому світу навіть через тисячу років. Ми, сучасні кияни повинні зупинити знищення Києва, як це було зроблено та щодня робиться на Поштовій площі, яка увійде в історію, як прецедент та приклад свідомості,самовідданості та чіткої,послідовної та системної роботи киян, які просто взяли та зробили те, що здавалось неможливим.

Сьогодні, незважаючи ні на що, не звертаючи уваги на числені спроби дестабілізувати, зламати, тиснути та інші прояви уваги від зацікавлених осіб та їх легіонерів- Музей На Поштовій живе, розвивається та завдяки постійній,цілодобовій роботі, не такої численої, як було спочатку команди, буде розвиватися далі. Пам'ятку відвідало близько ста тисяч людей (думаю, що через декілька місяців буде рівно сто тисяч)

Шалена та неочікувана, реальна підтримка від різних людей, не фінансова, а технічна, юридична, фізична, моральна, інформаційна додає сил, впевненості та за необхідності допомоги у забезпеченні вгамування бажаючих зупинити цей процес.

За останні півроку розроблено,ініційовано, реалізовано та заплановано програми та заходи, більшість з яких є унікальними та поєднують в собі досвід різних людей, галузевих напрямків та видів підприємницької діяльності.

Більшість з людей, які вартували більше ніж рік на Поштовій, справжні, відверті та щирі люди, які сьогодні спроможні,як мінімум надати оцінку та пропозиції стосовно критичної ситуації в місті. Разом з тим є нові люди, молодь, яка долучається активно, працює швидко і є певні успіхі,тому можливо варто зібратися всім хто розуміє наслідки від кризової ситуації, обмінятися думками та баченням. Я впевнений, що добра половина має що сказати.

Тим більш є нагода це зробити у суботу чи неділю саме на Поштовій. Разом з тим, я впевнений, що терміново потрібно визначитися з тим, чого ми насправді прагнемо -спостерігати та протестувати, бігати за депутатами або все ж таки спробувати відпусити амбіції, піар та інше та розпочати рух на зміну системи управління містом на триривневу модель(це як приклад)або іншу зовсім відмінну від існуючих але ефективну та дієву.

Варіантів багато, але перше та головне,

ЗУ ”Про Столицю” спочатку потрібно представити та обговорити з киянами, як і невід'ємну його частину "Статут Територіальної Громади міста Києва", який ніхто, ні з ким не узгодив.

Цей пост, як і запрошення, моя особиста ініціатива, яка виникла на основі інформації з різних джерел,яка є поганою ознакою, ознакою хаосу. Саме через це, для себе вирішив, навіть один спробую надати власні пропозиції та напрацювання стосовно моделі управління містом, реальної, а не фейкової участі представників громади міста, як наглядової ради за доцільністю та відповідністю витрат на тей, чи інший запланований об'єкт з правом повернення на доопрацювання. (Це трішки з того, що треба зробити, якщо треба реальні дії та прозорий контроль)

Та саме головне, це Київрада та питання очільника міста. Знімати, не знімати. Закон чи це Загон?Має Президент повноваження чи ні?Сьогодні це питання вже просто втратило оригінальність та актуальність і все більш нагадує стихійний ринок у селі. В мене питання іншого змісту?А що дасть місту зміна голови КМДА або повна зміна на обох посадах Віталія Володимировича?Нічого. Буде тільки гірше. На це є дуже вагомі обставини. А якщо прийняти до відома та зрозуміти всі обставини ...відсутність ІАОП, ”справедливі” рішення Окрудного Адмін. суду, який взагалі сам по собі існує, сам собі закон і таке інше. Можемо уявити що буде в місті враховуючи супротив та саботування на місцях всіх розпоряджень нового голови КМДА.

І на завершення.

Так вийшло, що все життя я маю власну думку(якщо маю)стосовно питань, які для мене мають інтерес. Зараз два вагомих питання, які не мають відношення до чесного, справедливого ставлення до пана Кличка, про те що він зробив те, чого ніхто не робив та це насправді був вчинок, коли без угод та реверансів Києву давали гроші під слово та ім'я! Це було не раз, але чомусь всі забули та на всі голоси волають, що гірше просто не буває. Є ще приклади,коли було не все погано. Друге, це Шустер та фактично дебати з Богданом, після того ефіру доцільно зробити відповідь, але на професійному полі Кличка. У рингу. Це було би чесно хоча ніякого знущання у відповідь не було би. Максимально 5 сек., а якщо взяти однаковий час, то Богдана доведеться до чогось прив'язати. Всі знають, що до чого і про скандали і про те що злий на мене голова за місток дуже...Я також не дуже переношу, коли брешуть, але я все одно проти робити з людини незрозуміло що. Є ознаки злочину- поліція, суд, тюрма. Це дуже стисло та далеко не все про що треба говорити.

До зустрічі. Буду радий бачити всіх знов на Поштовій!

28 августа 2019

Відбулась перша офіційна зустріч команди “Річкової Брами Києва” з Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації під час якої було презентовано комплексну концепцію “ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ м.КИЄВА”. Розробники концепції, студенти Київський Національний Економічний Уніерситет ім.В.Гетьмана, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу концепцію історико-культурного центру “Річкова Брама Тисячолітнього Києва” на Поштовій площі більш детально розповіли про свою роботу. Як проміжний результат першої зустрічі можна зазначити бажання обох сторін зробити Київ більш інформативним та зручним для різних груп населення. Рухаємся далі

22 июля 2019

Прес-брифінг це не так вже й страшно, як здавалося.

Говорили про Історико-культурний центр "Річкова Брама тисячолітнього Києва"

26 мая 2019

Цікаво, чому велика захісниця інтересів .................., соррі, місця Хрещення, Моріна-Гончаренко, нічого не зробила для зупинки будівництва селфі-мосту?! "Не велено" було?! Саме там знаходиться Хрещате джерело,саме там, як говорить літопис Князь Володимир Хрестив синів, саме там була церква...Тиша...Можливо просто справа в тому, що є інші причини такої зацікавленості ? Можливо те,що ми дуже близько підійшли до вирішення питання, а це не подобається кураторам Гончаренко? Це не єдине, що говорить само за себе. Дуже багато питань вже до пані Гончаренко, на які доведеться відповісти.

Можливо я помиляюсь, але в моєму розумінні людина, яка вірить по справжньому, відверто, чесно ніколи не зробить такого ганебного дійства, яке відбувалось сьогодні на Поштовій площі! Людина, яка відверто вірить ніколи не буде сіяти розбрат та сварки, не буде брехати та плести інтриги. Для будь якої порядної людини, тим більш людини, яка вірить у Бога це не припустимо! Для мене особисто все, що пов'язано з ВІРОЮ, не пустий звук і на це є дуже вагомі причини, про які я не хотів би говорити, але те що я сьогодні бачив більше нагадувало те, що бачив Лот, якого врятувало від загибелі саме те, що він вірив по справжньому....

P.S. Зазначу головне, ніхто з #ЛюдейПоштової не був проти Хреста, люди були проти брехні та маніпуляції святими для всіх речами. Саме через це ми прийшли до Михайлівського собору зранку та саме через це просили особисто Олександр Драбинко (Oleksandr Drabinko) зупинити цей безлад та навести лад у цьому питанні. Що з цього вийшло всі знають.Напевно треба на це питання звернути увагу Митрополит Епіфаній, саме через те,що питання місця Хрещення Всієї Русі, не можна вирішувати в такий спосіб, тим більш робити з цього шоу та запроошувати ЗМІ. Можливо я помиляюсь, тому прошу звернути увагу на це питання людей, які краще за мене розуміють, як це повинно бути.

25 мая 2019

Сьогодні у присутності знімальної групи ТСН, Анабелою Моріною, за паспортом Ганною Гончаренко, було зроблено заяву, що Мінкультури передало на погодження до Кабинету Міністрів України облікову документацію з якої за незрозумілих обставин було викреслено одного з основних розробників облікової документаціі Ольга Рутковська. Проте у пояснювальній записці, згідно сайту Кабміну, використані дані та формулювання,які належать пані Рутковській.Зараз потрібно встановити правду та поставити крапку у цієї історіі. Облікова документація розробником якої є пані Рутковська та пан Сагайдак пройшла всі погодження та мала бути затверджена ще минулого року. Зараз я особисто звернувся до Євген Нищук  з проханням з’ясувати ці обставини. Також я звертаюсь до всієї громади міста Києва по підтримку у цьому питанні.

25 мая 2019

За все своє життя мені перший раз соромно за Київ!Місто в якому народився, живу, живє мій син, мої рідні, сьогодні втрачає своє обличчя. Мені соромно за те, що не зміг зупинити руйнацію схилів, мені соромно за те, що в Києві панує безлад та суцільна брехня, мені соромно за те, що відбувається руйнація основ та фундаментальних речей людьми, які називають себе істориками, краєведами та вірянами, хоча ніким з перерахованого не є. Люди, все життя яких складається з брехні, які живуть в чужому місті, під чужим ім’ям, в чужій квартирі сьогодні намагаються керувати нами. Чергова спроба затягнути питання Поштової площі відбудется сьогодні спробою встановити хреста на будівельному майданчику під Поштовою площею. Мова йде про Ганну Гончаренко, яка без згоди Громади міста намагається за будь яку ціну затягнути питання Поштової площі та зупинити всі процеси. Місце Хрешення Київської Русі-України намагаються зробити місцем розбрату та надалі використовувати у власних цілях.

Олександр Драбинко (Oleksandr Drabinko, Митрополит Александр)

невже так можна робити?Напевно Ви не знаєте всієї правди!Зупиніться! Прохання до всіх киян приїхати сьогодні на Поштову та змусити Гончаренко зупинитися.

Чекаємо всіх на Поштовій площі з 11.00.

19 марта 2019

Друзі Музею На Поштовій та #ЛюдиПоштової!

Запрошуємо всіх приєднуватися до поновленого режиму чергувань за для громадського контролю за територією майбутнього #МузейНаПоштовій

Безпрецедентна Акція, на захист пам’ятки археології «Ділянка прибережного міського кварталу Середньовічного Києва» на Поштовій площі, триває вже понад 270 діб. Важкий шлях пройдено, багато кропіткої роботи за плечима і ми з вами ідемо далі до створення повноцінного музею.

Промайнула зима, яка нам показала, що проблеми функціонування громадського простору, який по суті є будівельним майданчиком, тільки поглиблюються при повній бездіяльності міської влади. На сьогодні Поштова площа є недобудовою, яка експлуатується в супереч всім будівельним нормам, застереженням фахівців та здоровому глузду. Не має дренажної системи, яка мала би збирати та відводити воду від опадів! Не добудована дренажна система, яка збирає ґрунтові та технічні води та захищає від затоплення станцію метрополітену та підземний простір Поштової площі. Не ведеться моніторинг несучих спроможностей конструкцій шляхо-транспортної розв’язки та недобудови підземного простору, заручником якої є пам’ятка археології.

Окреме болюче питання - це будівництво пішохідного мосту від Володимирської гірки до Арки дружби народів. Спостерігаючи за станом схилів ми розуміємо, що є суттєві зміни не на краще.

І тому закликаємо підключатися до чергувань у #МузейНаПоштовій! Приходьте та дізнайтеся про дійсний стан подій!

Прохання заносити в таблицю за посиланням https://drive.google.com/open... информацію про можливий для вас час чергування. Контакти чекаємо в Messenger, або за телефонами

0679857202

0958611683

2 марта 2019

Трошки втомлена транспортна естакада та конструкції поруч. В більшості вони цілі але є ті, що частково розкололися навпіл та впали. Подивіться уважно на саму естакаду, на шви та стан, незданої а експлуатацію у законний спосіб транспортної споруди.

26 февраля 2019

"Річкова Брама Києва - це унікальна ідея відродження, створена громадою на тлі ігнорування громадської думки, системної руйнації історичного середовища та окремих пам'яток, ігнорування всіх чинних норм та правил національного та міжнародного рівня, неможливості розраховувати на справедливий судовий розгдяд, відсутності будь-яких результативних, зрозумілих дій з боку державних пам'яткоохоронних інституцій, невтручання міжнародних организацій UNESCOICOMOS. Лише силами громадських організацій, одна з яких найстаріша в Україні це - Українське товариство охорони пам'яток історії та культури

та інших, було ініційовано процеси, які мають величезний спротив, але все ж таки рухаються. На жаль, немає розуміння у суспільства для чого все це зберігати та що з цим робити далі. Ніхто не займається вихованням розуміння спадщини, немає моди на знання історії України, відсутні державні програми розвитку музейної справи, збереження та використання спадщини, розвитку в'їздного туризму, освітніх програм. На сьогодні рівень свідомості та відповідальності громадянського суспільства в Україні знаходиться на початку зростання і спричинений відсутністю соціального захисту громадянина, захисту та забезпечення конституційних прав та свобод, складною економічною ситуацією та багатьма іншими вагомими обставинами, які призвели до знецінення та руйнації системи цінностей.

Ідея "Річкової Брами" полягає в першу чергу у відродженні базових цінностей.

Тому, одним з основних та надважливих завдань є просвітницька робота, залучення громадян до збереження та розвитку історичного середовища міста, розуміння надбання як національного ідентифікатора, засвідчення приналежності нації до величі Київської Русі.

Революція Свідомості - це не гасло, це не політичні амбіції, це напевно єдине, що може втримати українське суспільство від повного хаосу та свавілля. Я, мої друзі, колеги впевнені, що власним прикладом доведемо, що все можна зробити тільки тоді, коли робиш системно, наполегливо та чесно, коли сам віриш в те, що робиш.

Річкова Брама Тисячолітнього Києва, Музей на Поштовій площі вже стали прецедентом та прикладом спільної дії, співпраці та першими кроками у напрямку справжньої Революції Свідомості."

23 февраля 2019

Друзі, по переду наполеглива та цікава робота. Приєднуйтесь, або спостерігайте. Слідкуйте за новинами та подіями Історико-культурний центр "Річкова Брама тисячолітнього Києва"  Вхід вільний.

17 февраля 2019

Сьогодні, неочікувано для мене, в Музей на Поштовій площі було на екскурсії 35 людей. Уявила, що я мама-качка, а на фото мої каченята. Звісно, я такого не робила

16 февраля 2019  · 

Пост з категорії #ДІСТАЛО

Мені цікаво, багато людей повірили в цю сенсаційну та "правдиву" заяву псевдо-краєведа Гончаренко ?!

Зараз зробимо інакше, по кожному пункту буде роз'яснення, побачимо, як зміниться картинка.

#Пункт #1 - вчора навіть я був шокований поки не подивився інтерв'ю, яке ніхто не публікував. Лише цікаві заголовки. Там все стандартно, окрім припущень - нічого конкретного.

https://video-ua.112.ua/valentyn-mondryivskyi-zastupnyk...

#Пункт #2 - незрозуміло, як можна чимось займатися та не знати основополагаючих...так, звісно, шукати варіанти того, що нікому не треба, це справа важлива, але це дивлячись на те, що нам потрібно. Сьогодні мова йде про новий проект, проект Музею, тому всі ці "пошуки альтернатив укріплення" нікому не цікаві. Є бачення, є варіанти рішень, все це можливо. Ми вже довели, з цим згодні археологи та конструктори, що можна та необхідно зберегти не тільки дерево, а частину середньовічного кварталу в первісному вигляді. Що оберемо, музей з частиною кварталу, чи далі будемо шукати незрозумілу альтернативу?!

#Пункт #3. Про які збори мова?! Це нарада, про яку ми дізнались випадково. Представник інвестора показував свій, як він вважає, дуже вдалий варіант укріплення, але йому вже відповідали декілька разів, що ніхто не дозволить це робити. Про яку модель йде мова, я не розумію. Декілька зустрічей було присвячено саме тому, як забезпечити цілісність об'єкту, самого кварталу. Вихід є.

Посилання на стрім з наради https://www.facebook.com/groups/MuseumOnThePostalSquare/permalink/811736539181481/

#Пункт. #4. незрозуміло про що мова, тому потрібно почути, де та хто і що саме казав та про яке рішення, і що інвестор молодець також. Якщо є інтерв'ю - будь ласка, в студію, послухаємо разом!

#Пункт #5. треба було зробити над собою зусилля та перевірити інформацію щодо публікації, де та що публікує КМР. Так воно потрібно було.

#Пункт #6.цікаво! Навіть зрозуміти про що мова і те складно. Площа в аварійному стані з моменту відкриття але мова йде про загрозу життю великої кількості людей через відсутність систем водовідведення на узвозі, схилах та внизу! Через будівництво біля Арки та на узвозі ситуація швидко змінилась на дуже погану. Ми з самого початку розмов про проект Музею, говоримо, що питання води треба вирішувати на горі, там де були аварії бо все що є незможе забезпечити водовідведення. Стан схилів жахливий через забудову. А площа, це тимчасова конструкція, яка була відкрита тимчасово і не витримала навантаження. Від того, що як тут пишуть, зроблять плиту нічого не вирішиться. Невже це не зрозуміло ?! Ми нікуди з площі не йдемо і не збираємось. Ніякої плити не буде. А ось забезпечити безпеку для людей ми забов'язані, ми бачимо всі зміни, моніторинг постійний, тому ми діємо, як того потребує ситуація, яка ще в тому стані, що можна вирішити і мовчати знаючи все це?!

#Пункт #7. не треба перевертати все до гори ногами, наскільки я знаю, питання в іншому.

Цікавий пост але не можу зрозуміти, навіщо все це було писати?!

Якщо ми такі, як тут написано, чому ж ніхто до нашої появи, маю на увазі безстрокову акцію, не зробив облікову документацію, не знайшов рішення, навіть ескизу музею не зробив при наявності грошей на це?!

Хто та навіщо знищив всі дерев'яні артефакти?!

Чому вода півтора роки стояла на розкопі, аж поки ми її не прибрали?!

Ми і досі на Поштовій,нікуди не йдемо та не підемо,як би комусь не мріялось.

Є факти, а є фантазії, тому будь ласка, припини ці спроби дискредитувати все, що робиться. Це марна трата часу.

Також повідомляю, я не збираюсь ставати депутатом ні Райради, ні Київради, ні Верховної ради, мені це не цікаво! Мій особистий інтерес зовсім в іншому, це декому незрозуміти ніколи.

16 февраля 2019

1. Друзья присылают ссылки на новости о Почтовой площади, где представители городской власти говорят, что музей будет в составе ТРЦ.

2. "Защитники" площади рассказывают, что больше не надо продумывать альтернативный проект укрепления конструкции котлована, который предполагалось сделать вместо бетонной плиты - пола торгового центра для продолжения раскопок.

3. Представитель инвестора ТРЦ (завхоза Януковича - Кравца) показывает на общих сборах 3д модель археологического обтекта внутри подземного ТРЦ.

4. "Защитники" площади рассказывают в интервью, что положительное решение по Почтовой площади было принято в июне (аккурат перед началом акции протеста, не понятно, правда, какого хрена тогда ее было начинать), а инвестор - молодец уже осенью сообразил, что надо внести изменения в инвестдоговор и теперь старается.

5. Решение Киевсовета о расторжении инвестдоговора (или внесении в него изменений), принятое с боем 11 октября 2018 еще в середине января 2019 (когда интересовалась) не было опубликовано

в газете Крещатик! То есть не вступило в силу. Удивлюсь, если опубликовано уже.

6. "Защитники" площади собирают разных должностных лиц разных ведомств, доказывая, что площадь в аварийном состоянии и надо срочно предпринимать меры. Признаюсь, я думала, что это власть инициирует созыв чрезвычайной комиссии, которая быстро под видом ЧП прикроет вопрос раскопок и артефактов. Но чтоб "общественность"...

7. Злобной Анабелле, которая ушла подальше от " защитников" Почтовой, создают геморрой рядом с домом, на Почайне, раскачивая абсолютно нормальную ситуацию с расчисткой озера. Ну, чтоб было чем заняться дамочке ;0)

Нет, все эти пункты никак не связаны. Кличко сказал, что музею быть. Вот он в ТРЦ и будет. Не 100 метров, как прошлой весной обещал Кравец, а например, аж 500. И "защитники" в депутатах и на должностях. И че? Обычная киевская история.

9 декабря 2018

Це команда, без якої неможливо було би уявити навіть надії на старт конкурсу!

Всі різні, за фахом, за віком, за кольором волосся і не тільки. На жаль не завжди є можливість зібрати всіх але є те, що всіх об'єднує,це розуміння цінності Києва у всіх можливих сенсах цього слова!

Звісно це не всі, але ті хто безпосередньо брав участь на самому початку, є в жюрі конкурсу та працює над втіленням ідеї у реальне життя.

Наступна #світлина, а буде ще не одна, вийде найближчим часом.

P. S. Ми пам'ятаємо всіх і вдячні за все.

P.S.S. Побачили себе, друга, подругу або родича - не забудьте, відмітити на фото та поширити! Такий невеличкий ФБ-флешмоб!

 

20 ноября 2018

Настрій на старті другої зустрічі в рамках програми конкурсу на кращу ідею та концепцію Історико-культурний центр "Річкова Брама тисячолітнього Києва

18 ноября 2018

#МузейНаПоштовій працює!

Екскурсії щодня о 15.00 та 18.00.

Чекаємо на всіх охочих.

#МузеюБути впевнені учасники безстрокової акції культурного спротиву на майдані на Поштовій. Долучайтесь!

20 сентября 2018

Пост присвячується Аннабеллі Моріній

То ж хто вона ця Аннабелла?

• людина, яка всім каже, що вона займається історичною частиною пам'ятки. стоп, тут примітка: без історичної освіти.

• людина, яка придумує "драконів" на своїх екскурсіях під Поштовою площею (*придумування "драконів" - доповнення історії не підтвердженими і неправдивими фактами)

• людина, яка звинувачує інших в негативній критиці щодо її міжнародної наукової конференції. невміння сприймати критику трошки дратує. але організація конференції, де основний акцент робиться на патріарха, коли мова йде про НАУКОВУ конференцію то вже інша проблема.

• людина, яка звинувачує фахівця в "зливанні" пам'ятки історії. Саме фахівці розробили паспорт пам'ятки об'єкту.

• людина, яка каже про всіх, хто їй не подобається, що вони промивають мізки маленьким дівчаткам і ці маленькі дівчатка потім не йдуть за Аннабеллою.

• людина, яка думає, що прийняття у Верховній Раді України Постанови "Про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі" було прийнято завдяки її голодуванню.

• людина, яка впевнена в тому, що люди вийшли на Поштову з акцією не заради музею, а заради Аннабелли.

• людина, яка проклинала депутата в тому, що він підписав "компроміс" між трц і музейним простором. А тепер він хто? Найголовніший захисник Поштової з її точки зору. Звісно! Як же інакше.

• людина, яка запевняє усіх журналістів, що вона лідер акції на Поштовій. Але ж! На Поштовій площі немає лідера, є ініціативна група, яка чітко й узгоджено приймає рішення.

І я зовсім не розумію, як люди можуть йти за нею тільки тому, що вона сказала "я лідер". Куку, люди! Де ваше критичне мислення, вміння аналізувати події, людей? Моє покоління і покоління Аннабелли дуже відрізняється. Нас навчили думати, а не йти туди тільки тому, що нам сказали.

23 июня 2018

День третий на Почтовой.

Вчера к рядам протестующих присоединилась птица Алиса.

Поскольку она не голодает, в отличие от хозяйки, в дар принимаются орешки и фрукты))) А люди принимают кофе и бутерброды!

Евгения Фельдман контролирует мое самочувствие, так что я цвету и пахну. Не переживайте))

На Почтовую много приходит, подходит интересных людей. Олечка Рутковська проводит для них экскурсии и семинары, вчера также были наши замечательные археологи во главе с Mikhaylo Sagaydak, а еще монахини Фроловского монастыря.

Мой нижайший поклон хрупким и несгибаемым Маруся Живіна и Таня Родькина, которые проводят тут ночи. А мужчины че))) им по штату положено)))

Vitaliy V. BeletskiyКирилл КозловAnas Dagestan, Алесандр Мисюра, Сергей Мельниченко, Сергей Буйгашев...

Нас много. Подчеркну, защита Почтовой - дело не одной Аннабеллы. Оплот составляет группа разных активных киевлян. Мы открыты для других и мы не собираемся отступать.

А раз мы тут, место уникальных раскопок, место крещения под охраной.

И я верю, что к 28 июля, когда мы будем праздновать 1030 летие крещения Киевской Руси-Украины с Божьей помощью все решится.

31 мая 2018

В следующий четверг 7 июня в 10.00 начнется историческая сессия Киевсовета. К ней готовится власть, и мы чувствуем, как темные силы разным способом пытаются нам помешать в сохранении сакрального места, в возвращении Почтовой площади городу.

Кто-то ослаб, кто-то заболел, кто-то потерял ориентиры, но ЦЕЛЬ, к которой мы все ВМЕСТЕ шли этот год - продолжение раскопок, создание музея, предоставление национального, а то и международного статуса месту раскопок, месту летописных событий крещения - эта цель стоит того, чтобы собраться, встать и выйти ЗА лучшее и настоящее. У нас может быть разная позиция по разным вопросам. Мы можем бесконечно спорить в интернете об оттенках красивого и зеленого, но защита места крещения киевлян, места Начала древнего города Киева - это ОСНОВОПОЛАГАЮЩЕЕ для всех нас, для Украины.

Я прошу каждого продумать этот день. Заранее поставить в график. Я предлагаю брать с собой детей. Они вырастут и будут гордиться этим. Тем самым днем, когда обычные люди победили на Почтовой площади!

20 февраля 2018

Цей день настав. Середа, 21 лютого, 14.30!!, сесійна зала Київради.

Проект Поштової раптово в порушення регламенту виносять на Комісію з питань культури, яка раніше його підтримала. Тепер валять.

Бажають замість музею зробити торговий центр. Розповідатимуть, що якщо не укласти плиту - підлогу торгового центру, то фунікулер впаде в Дніпро.

Я прошу прийти всіх, хто може. Місця там багато, і у нас є ідеї.

Будь ласка, в особисте повідомлення пишіть мені ваші прізвище та ім'я (до 15.00) для пропуска та завтра захопіть документ, що засвідчує особу.

Вони вважають, що ми є тільки в інтернеті. Пора прийти до влади особисто. Відпроситься з роботи, покличте друзів, родичів, шапку можете не надягати. Буде гаряче!

Це дуже важливо. Поштову втратити не можна.

Україна поверне свою історію.

21 марта 2017 

Звільни Поштову від завгоспа Януковича!

В середу, о 10:00 відбудеться о̼с̼т̼а̼н̼н̼є̼ засідання Комісії по культурі Київради стосовно долі Поштової площі. Будуть там розкопки та музей чи новий ТРЦ - вірішуємо ми разом! Приходь! Це наш шанс відстояти площу.