Будь-яке лівацтво – ворог

Ліваки дуже шкідливі тим, що розводять безплідну соціальну демагогію і водночас є слухняними найманцями великого капіталу. В Україні це стосується не лише "нових лівих", але й проросійських комуністів.

Олег Чеславский: "Мы до сих пор не сознаем, что народ Украины - единственный источник власти в стране"!

Мы не прошли естественного пути развития и становления демократических институтов, а потому завозные к нам передовые формы европейской и американской демократии у нас не приживаются и более напоминают образовательные заведения в которых учат птиц летать.

"Правий сектор" підтримав всеукраїнську акцію «Нагадай про кожного»

"Правий сектор" підтримав всеукраїнську акцію «Нагадай про кожного» на підтримку політв’язнів, які досі перебувають у Росії та на непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".