Рейдери “Музею на Поштовій” переключились на проблему безпеки Дніпровських схилів

Два тижні тому у своєму матеріалі “Авгієві стайні "Музею на Поштовій площі" я підняв питання рейдерського захоплення Віталієм Білецьким та Ольгою Рутковською “Музею на Поштовій" і створення на його базі невеличкого сімейного бізнесу “Історико-культурного туристичного центру "Річкова Брама Києва".

Здоровий глузд проти гендеру

На початку лютого в британських ЗМІ з’явились новини про резонансну заяву психіатра Девіда Белла, в якій він стверджував, що трансгендерність є ідеологією, яка нав’язується дітям, підліткам та батькам через політизовані медичні установи.

Для представників найдавнішої професії гроші не пахнуть

Днями на кількох інформаційних звалищах з посиланням на «розслідування» невідомих «журналістів», що опублікували на сайті «Обозрєватєль» з’явилися матеріали щодо ролі «Правого сектору» в протестах проти законних власників ринку «Столичний». Саме так названі люди Юри Єнакієвського.

Гібридна війна: чи бути пам'ятнику Василю Сліпаку у Києві?

Всі елементи гібридної війни присутні в історії проєкту пам'ятника Василю Сліпаку, видатному співаку та добровольцю ДУК "Правий сектор", який віддав своє життя за Україну.

Вони не дають нам жити - ми не дамо їм панувати!

У Києві біля ринку “Столичний” за участі НВР «Правий сектор» та ВО «Тризуб імені Степана Бандери» триває безстрокова акція протесту проти фінансування сепаратизму власниками.