Скільки партії та кандидати витратили на передвиборчі перегони до Київради

Скільки партії та кандидати витратили на передвиборчі перегони до Київради

Журналісти дізнались, скільки витратили партії й кандидати аби зайняти свої крісла в Київраді. Про це повідомляє Інстаграм сторінка Новини України.

Скільки й на що саме витрачались гроші, можна дізнатись з офіційних звітів партій. Наприклад, у Києві партія "Удар" витратила 45,9 млн гривень, "Європейська солідарність" - 34,6 млн гривень, "Наш край" - 21,6 млн гривень, "Перемога Пальчевського" - 20,6 млн гривень.

Але це лише офіційні дані, тим паче - не за весь період перегонів. За даними журналістів, неофіційні витрати - більші в рази. Реальні затрати у п'ять разів більше заявлених. 

Як повідомляється, левова частка витрат йде на утримання, підкуп людей у територіальних виборчих комісіях.

13 листопада 1918 року проголошено створення ЗУНР

13 листопада 1918 р. було затверджено Конституційні основи новоствореної держави — «Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель колишньої Австро-Угорської монархії», згідно з яким вона отримала назву «Західноукраїнська Народна Республіка».

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей