Скільки партії та кандидати витратили на передвиборчі перегони до Київради

Скільки партії та кандидати витратили на передвиборчі перегони до Київради

Журналісти дізнались, скільки витратили партії й кандидати аби зайняти свої крісла в Київраді. Про це повідомляє Інстаграм сторінка Новини України.

Скільки й на що саме витрачались гроші, можна дізнатись з офіційних звітів партій. Наприклад, у Києві партія "Удар" витратила 45,9 млн гривень, "Європейська солідарність" - 34,6 млн гривень, "Наш край" - 21,6 млн гривень, "Перемога Пальчевського" - 20,6 млн гривень.

Але це лише офіційні дані, тим паче - не за весь період перегонів. За даними журналістів, неофіційні витрати - більші в рази. Реальні затрати у п'ять разів більше заявлених. 

Як повідомляється, левова частка витрат йде на утримання, підкуп людей у територіальних виборчих комісіях.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»