Незаконна агітація в день тиши та день виборів - засвітилися практично всі партії, але не всі

Незаконна агітація в день тиши та день виборів - засвітилися практично всі партії, але не всі

"Правила існують не для того, щоб їх порушувати. А для того, що всі були рівними та мали однакові умови. На жаль, бажання отримати ще більшу увагу і прихильність виборців виявилося в тому, що частина учасників виборчих змагань проігнорувала вимогу чинного законодавства щодо строків передвиборчої агітації та продовжила транслювати політичну рекламу в соціальних мережах в день тиші (24 жовтня) та в день голосування (25 жовтня) на місцевих виборах 2020 року.

Відповідно до українського законодавства передвиборча агітація в день голосування та напередодні нього заборонена. Стаття 52 Виборчого кодексу говорить про те, що передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Тому вся політична реклама в соціальних мережах, яка агітує за чи проти кандидатів та партій, котрі присутні у виборчих бюлетенях, мала б бути просто вимкнута." - зазначили на сайті "Опора".

І Рух "Чесно" додав: "Якщо величезні обсяги вуличної реклами напередодні “дня тиші” прибрати ресурснозатратно, то вимкнути рекламу в соцмережах можна всього за кілька кліків."

Серед порушників законодавства - Європейська Солідарність, Голос, ОПЗЖ, Слуга Народу, Свобода, УДАР, Пропозиція, Шарій та інші. Що цікаво, що "Національний Корпус" та "Правий сектор" законодавство не порушили.

Постає просте питання, чи дійсно в Україні рівні умови для всіх партій, якщо порушників з виборів не зняли? І можливо більш важливе, чи хтось вірить, що люди, які прийшли до влади в порушення законодавства будуть діяти в правовому полі?

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»