На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Сьогодні кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. І безумовно на його запрошення відгукнулися - патріотично налаштовані виборці, ветерани зі Спілки ветеранів АТО Подільського району, волонтери, представники НВР "Правий сектор", кандидат в депутати до Київради від Політичної партії "Правий сектор" (Подільський район №1) Вячеслав Лебедь. Про це повідомив ПРАВИЙ СЕКТОР на офіційній сторінці в FB.

Згідно повідомлення, вся зустріч тривала близько трьох хвилин, після чого кандидат в оточенні "тітушні" поспішно ретирувався. Дебатів не вийшло.

В "Правому секторі" зазначили, що передають естафету Шарію та Пальчевському.

Нагадаємо, що "ПРАВИЙ СЕКТОР" бере участь в місцевих виборах, у Києві під №18.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»