Конституційний переворот

Конституційний переворот

Що відбулося? Конституційний Суд України, судді якого призначені у 2013-2019 р. попереднім президентом і попереднім складом Верховної Ради, прийняли політично заангажоване рішення щодо відмови від декларування доходів та майна і фактично демонтажу системи контролю НАЗК. Позов до КСУ подали партії ОПЗЖ (Медведчук) та За майбутнє (Коломойський).

В результаті цього рішення НАЗК не може зробити перевірку цих декларацій, а це є умовою призначення мерів міст та голів ОТГ, тобто КСУ фактично заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Крім того, під загрозою виявився безвізовий режим і ряд програм з Євросоюзом.

Чинний преЗЕдент закликав не виконувати рішення КСУ та у якості відповіді вніс у ВРУ антиконституційний законопроєкт №4288 від 29.10.2020 про розпуск КСУ, який підтримала партія "Європейська солідарність" в особі Климпуш-Цинцадзе.

Тобто на антидержавне рішення КСУ "Слуги Народу" та "Європейська Солідарність" намагаються відповісти антиконституційним рішенням, що викликає ще більше занепокоєння в Євросоюзі й вже отримало назву "конституційний переворот", хоча по факту це лише спроба.

Безумовно, цим намагаються скористатися у РФ для антиукраїнської пропаганди та намагаються довести, що влада в Україні не легітимна.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»