Вони не дають нам жити - ми не дамо їм панувати!

Вони не дають нам жити - ми не дамо їм панувати!

У Києві біля ринку “Столичний” за участі НВР «Правий сектор» та ВО «Тризуб імені Степана Бандери» триває безстрокова акція протесту проти фінансування сепаратизму власниками. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Київського осередку НВР "Правий сектор".

В ході акції ми закликаємо відмовитися від купівлі та продажу товарів на цьому ринку, бо теперішні власники в особі людей Юрія Іванющенка ("Єнакієвського"), відомого як "гаманець" Януковича, за даними ЗМІ фінансують сепаратизм на Сході України.

Кожному покупцю ринку ми видаємо листівку з інформацією, кому ідуть гроші. А там вже люди самостійно мають вирішити, чи купувати товари на "столичці". Значна частина покупців зі здивуванням дізнаються від нас про реальний стан речей і підтримують наш заклик припинити фінансування тероризму.

Тільки спільною працею достукаємося до сердець українців та усвідомимо, що мир в Україні можливий при зупинці бандитських угрупувань, які спонсорують терористів ОРДЛО і поширюють ідеї "русськаго міра" серед українців.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»