«Правий Сектор» розпочав акцію щодо припинення фінансування тероризму ринком «Столичний»

«Правий Сектор» розпочав акцію щодо припинення фінансування тероризму ринком «Столичний»

Багаточисленні розслідування довели, що номінальний власник "Столичного" - підставна фігура, на яку переписані активи одного з близьких соратників Януковича - Юрія Іванющенка. У кримінальному світі його знають, як "Юру Єнакіївського". Про це повідомляє пресслужба НВР "Правий сектор".

Більш того - директор ринку Рустем Абдукадиров - один з тих, хто керує силовим блоком бізнес-структури "Юри Єнакіївського". Журналісти довели, що саме він возив тітушек на Майдан під керівництвом ще одного представника клану Януковича - Армена Саркісяна, який теж відомий в кримінальних колах, як "Армен Горлівський".

Саме тому «Правий Сектор» розпочинає акцію проти криміналу і беззаконня на «Ринку Столичний». За відомостями авторитетних медіа, на «Столичному» всі внутрішні розрахунки проводяться тільки готівкою - в дусі "чорної бухгалтерії" Януковича, а власники ринку мають інші підприємства на території ДНР. Фактично, гроші, що витрачають тут покупці, йдуть в кишеню дружків Януковича, а звідти - на підтримку бойовиків і сепаратистів, які вбивають наших солдатів на Сході.

«Правий сектор» закликає свідомих українців бойкотувати ринок "Столичний", адже купувати там дорівнює фінансувати війну, вбивства і смерть на Сході України!

"Правий сектор": сутички з "правоохороняцями" під телеканалом "Наш"

...українська поліція виступила у якості приватної "охоронки" проросійського зливного бачка - перегородили всі підходи до офісу, спровокували конфлікт, затримали ряд активістів.

Здоровий глузд проти гендеру

На початку лютого в британських ЗМІ з’явились новини про резонансну заяву психіатра Девіда Белла, в якій він стверджував, що трансгендерність є ідеологією, яка нав’язується дітям, підліткам та батькам через політизовані медичні установи.