Гібридна війна: чи бути пам'ятнику Василю Сліпаку у Києві?

Гібридна війна: чи бути пам'ятнику Василю Сліпаку у Києві?

Що таке гібридна війна? Вона завжди починається зі знецінювання й приниження ролі культури нації, плекання меншовартості, другорядності та незначущості, фейків та дезінформації. В результаті якась частина нації свідомо чи навіть несвідомо підпадає під вплив пропаганди чи з корисливих мотивів підтримує агресора - історично цю частину називають "п'ятою колоною".

Саме всі ці елементи присутні в історії проєкту пам'ятника Василю Сліпаку, видатному співаку та добровольцю ДУК "Правий сектор", який віддав своє життя за Україну.

Музичний Батальйон у рамках власного потужного проєкту "Українська історія в камені" за підтримки НВР "Правий сектор" розпочав роботу по встановленню пам'ятника Герою України згідно проєкту, який переміг у конкурсі в рамках загальної концепції. І почалося...

З'явилася "небайдужа" українська культурна громадськість, яка почала поширювати дезінформацію і писати звернення до влади, в яких зазначається, що на місці Арт-сквер імені Василя Сліпака був бордель і це не місце для вшанування. Увага! Фейк. Ніколи за цією адресою ніякого борделю не було, але бордель дійсно був... Саме за адресою одного з підписантів звернень, який так опікуються темою борделів, а саме театру "Колесо" за адресою Андріївський узвіз, 8.

Іншими "аргументами" є відсутність мистецької цінності та "бездарність" скульпторів, що перемогли на конкурсі (образи та перехід на особистості - знайомий прийом, правда?). За чутками таку думку поширює один з програвших конкурсантів - скульптор Олег Пінчук, хоча ніяких звернень він особисто, як діяч мистецтва, і не підписував.

І, безумовно, подібні фейкові антиукраїнські матеріали можуть бути розміщені лише у подібних же ЗМІ, у даному випадку - "Бульвар" Гордона, який відомий своєю "незалежною" журналістикою: від телеканалів, з якими співпрацює, проросійськими - 112, "Наш" до інтерв'ю з російським терористом Гіркиним та проросійським диктатором Лукашенко.

Окремо наголошується, що потрібно шукати інше місце для вшанування. І це цікаво. Кажуть, що для того, щоб зрозуміти хто за цим стоїть реально, шукайте кому це вигідно. У цьому випадку потенційних вигодонабувачів є двоє - забудовник скверу та "русський мір", а можливо все це об'єднується в одній особі. Питання відкрите.

Тому, НВР "Правий сектор" закликає українських патріотів не піддаватися інформаційним "вкидам", а підписантів звернень - перевіряти інформацію у зверненнях, які підписуєте, бо стаєте свідомими чи не свідомими посібниками ворога.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»