Умови використання матеріалів

Вся без винятку інформація, яка розміщена на Сайті (savekyiv.info) (включаючи статті, тексти, відеоматеріали, аудіозаписи, ілюстрації, дизайн сайту, а також розташування елементів та систематизацію документів), є об'єктом інтелектуальної власності і охороняється відповідно до законодавства України про захист інтелектуальної власності.

Сайт (savekyiv.info) є власником виключних прав на зазначену інформацію (крім випадків, спеціально зазначених у змісті опублікованій на Сайті (savekyiv.info) інформації) і представляє інтереси авторів матеріалів, розміщених на Сайті (savekyiv.info).

Дозволяється повне цитування текстових матеріалів (літературних творів), опублікованих на Сайті (savekyiv.info), з обов'язковим дотриманням наступних умов:

  • при цитуванні обов'язкове зазначення імені та прізвища автора тексту
  • обов'язкова наявність прямого гіперпосилання на використаний матеріал
  • обов'язково згадка на початку цитованого матеріалу найменування Сайту (savekyiv.info) та прямого гіперпосилання Сайт (savekyiv.info).
  • Без письмового дозволу редакції, забороняється, як повне так часткове цитування ексклюзивних текстових матеріалів (літературних творів), опублікованих на Сайті (savekyiv.info).

Будь-яке інше використання статей, фотографій, ілюстрацій і всіх інших матеріалів Сайту (savekyiv.info) без письмового дозволу адміністрації сайту (savekyiv.info), в тому числі копіювання (включаючи запис на носії інформації), відтворення (включаючи відтворення на вузлах мережі Інтернет для будь-яких цілей, включаючи огляди), переробка, поширення, передача в ефір або через мережу Інтернет, чи будь-яким іншим способом, заборонено і тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України про захист інтелектуальної власності.

У разі дотримання всіх необхідних умов Користувач зав'язується використовувати матеріали сайту (savekyiv.info) тільки в цілях, що не суперечать чинному законодавству України, а також принципам моральності, розумності та моралі.