Битва за історичний Київ триває...

Битва за історичний Київ триває...

Ситуацією з забудовним свавіллям у Києві сьогодні нікого вже не здивуєш, кожен день новини та стрічка новин фейсбук виглядає, як хроніка бойових дій. Але я хотів би зосередити увагу на питанні спрямованого архітектурного геноциду, навмисного руйнування пам'яток історії, які без перебільшення є національним скарбом нашого народу, нашої нації. 

Нажаль сьогодні немає розуміння у представників влади, що відповідальність за дії, або бездіяльність у надважливішому питанні збереження нерухомого культурного надбання є і кримінальна, і моральна, а глобальну оцінку руйнації надбання віків історії нададодуть наші нащадки.

Якщо поглянути на ситуацію не очагово, а більш об'ємно, то можна дуже швидко оцінити масштаб збитків від дій окремих чиновників, які це дозволяють та погоджують прикриваючись недолугістью законодавства.

Чому немає жодної ініциативи від міністра культури спрямованої на збереження культурного надбання, чому до цих пір не зупинено руйнацію?! Чого чекаємо?!

Особисто я вважаю, що громада міста, саме кожен киянин, повинні згуртуватися та зупинити свавілля. Сьогодні кричущим випадком є захоплення забудовником землі на Андріївському узвозі,14, у самому центрі столиці України самовільно перекрито дорогу, встановлено паркан, кран і жодних дій з боку влади! Відкрито кримінальне провадження, справи находяться у судах, проект рішення, щодо розірвання договору оренди землі з забудовником все ніяк не розгляне Київрада, а будівництво йде ударними темпами. 

Я не вірю , що мер міста Кличко - мер Виталий Кличко та вищі посадові особи нашої держави,зокрема Президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр України Volodymyr Groysman не можуть вольовим рішенням зупинити руйнацію пам'ятки містобудування національного значення "Замкова Гора- Андріївський узвіз" і цим показати всім забудовникам, що у країні є закон та повага до історії!