Сайт SaveKyiv відновив свою роботу

Сайт SaveKyiv відновив свою роботу

Можливо хтось скаже, що напевно не варто сьогодні розпочинати розмову про те:

Чому в нашому місті панує такий безлад, чому в історичному центрі немов гриби посеред дощу зростають хмарочоси, а громадськість (або особи які її імітують) якимось дивним чином змінює свою думку і знімають протестні акції після кулуарних розмов з девелоперами.

Чому твоя прибудинкова територія перетворилась на паркінг і ти просто не можеш вийти з дому через припарковані машини.

Чому Київ з квітучого зеленого міста перетворився на архітектурний паноптикум.

Можливо.

Але ви знаєте трішечки остогидло мовчати дивлячись на все це.

Коли я стартував проект у 2018 році я не просто вклав час і гроші в розробку цього сайту. Я вклав в нього душу. Мені дійсно було важливо зрозуміти як я громадянин можу посприяти збереженню нашого давнього старовинного сакрального міста. Мені здавалось я знайшов однодумців, але...

Пройшов рік і мене банально випнули з проекту більш нахабні "громадські активісти", які перехопили управління над сайтом і сторінкою у Фейсбуці.

Дивлячись на те як їх щиро підтримує громадськість я не став сперечатись і пішов.

Це звичайно було на руку шахраям, які надалі використовували ресурс для банального шантажу девелоперів та жебрацтва по фондам і грантодавцям.

Не дивлячись на чималі гроші які вони здобували таким чином, "активісти" розуміючи, що за сервіс треба платити знову звернулись до мене щоб повісити на мене підтримку та обслуговування мого сайту з якого вони мене викинули.

Фантастичні, казкові люди...

Я їм відмовив, і сайт ліг.

Пройшов рік і виявилось, що я не перший кого випхали з проекту заповзятливі ділки "активісти".

Вони фактично приватизували ГО "Громада Андріївський Узвіз", приватизували "Музей на Поштовій" та ще багато інших проектів та програм громадськості міста.

Вони і сьогодні активно "працюють" удаючи, що рятують пам'ятки архітектури, а по факту виступаючи шантажистами девелоперів яким пропонують вирішити питання з громадськістю яку вони ніби контролюють!

І тут треба надати їм належне. Така громадськість дійсно є. Є люди які делегують шахраям повноваження виступати від їх імені, на чому вони фактично і спекулюють видаючи з себе небайдужих борців революціонерів. Запал яких дивним чином зникає після погодження фінансових питань з девелоперами.

Так ось. Ці люди та їх плідна діяльність - це результат нашої мовчазної згоди.

Нашого небажання сперечатись з шахраями та аферистами.

Нашого небажання дискредитувати громадський рух.

Будемо продовжувати мовчати - вони і надалі будуть допомогати грабувати та руйнувати Київ.

Вступимо в суперечку - отримаємо шалений шквал негативу, брехні та наклепів у свою сторону, але іншого шляху нажаль немає.

Тому...

Ми відновилися і розпочинаємо новий сезон боротьби за наше місто, та сезон полювання на фейкових активістів, які спекулюючи на нагальних проблемах містян вирішують свої фінансові інтереси.