Сайт SaveKyiv відновив свою роботу

Сайт SaveKyiv відновив свою роботу

Можливо хтось скаже, що напевно не варто сьогодні розпочинати розмову про те:

Чому в нашому місті панує такий безлад, чому в історичному центрі немов гриби посеред дощу зростають хмарочоси, а громадськість (або особи які її імітують) якимось дивним чином змінює свою думку і знімають протестні акції після кулуарних розмов з девелоперами.

Чому твоя прибудинкова територія перетворилась на паркінг і ти просто не можеш вийти з дому через припарковані машини.

Чому Київ з квітучого зеленого міста перетворився на архітектурний паноптикум.

Можливо.

Але ви знаєте трішечки остогидло мовчати дивлячись на все це.

Коли я стартував проект у 2018 році я не просто вклав час і гроші в розробку цього сайту. Я вклав в нього душу. Мені дійсно було важливо зрозуміти як я громадянин можу посприяти збереженню нашого давнього старовинного сакрального міста. Мені здавалось я знайшов однодумців, але...

Пройшов рік і мене банально випнули з проекту більш нахабні "громадські активісти", які перехопили управління над сайтом і сторінкою у Фейсбуці.

Дивлячись на те як їх щиро підтримує громадськість я не став сперечатись і пішов.

Це звичайно було на руку шахраям, які надалі використовували ресурс для банального шантажу девелоперів та жебрацтва по фондам і грантодавцям.

Не дивлячись на чималі гроші які вони здобували таким чином, "активісти" розуміючи, що за сервіс треба платити знову звернулись до мене щоб повісити на мене підтримку та обслуговування мого сайту з якого вони мене викинули.

Фантастичні, казкові люди...

Я їм відмовив, і сайт ліг.

Пройшов рік і виявилось, що я не перший кого випхали з проекту заповзятливі ділки "активісти".

Вони фактично приватизували ГО "Громада Андріївський Узвіз", приватизували "Музей на Поштовій" та ще багато інших проектів та програм громадськості міста.

Вони і сьогодні активно "працюють" удаючи, що рятують пам'ятки архітектури, а по факту виступаючи шантажистами девелоперів яким пропонують вирішити питання з громадськістю яку вони ніби контролюють!

І тут треба надати їм належне. Така громадськість дійсно є. Є люди які делегують шахраям повноваження виступати від їх імені, на чому вони фактично і спекулюють видаючи з себе небайдужих борців революціонерів. Запал яких дивним чином зникає після погодження фінансових питань з девелоперами.

Так ось. Ці люди та їх плідна діяльність - це результат нашої мовчазної згоди.

Нашого небажання сперечатись з шахраями та аферистами.

Нашого небажання дискредитувати громадський рух.

Будемо продовжувати мовчати - вони і надалі будуть допомогати грабувати та руйнувати Київ.

Вступимо в суперечку - отримаємо шалений шквал негативу, брехні та наклепів у свою сторону, але іншого шляху нажаль немає.

Тому...

Ми відновилися і розпочинаємо новий сезон боротьби за наше місто, та сезон полювання на фейкових активістів, які спекулюючи на нагальних проблемах містян вирішують свої фінансові інтереси.

Рейдери “Музею на Поштовій” переключились на проблему безпеки Дніпровських схилів

Два тижні тому у своєму матеріалі “Авгієві стайні "Музею на Поштовій площі" я підняв питання рейдерського захоплення Віталієм Білецьким та Ольгою Рутковською “Музею на Поштовій" і створення на його базі невеличкого сімейного бізнесу “Історико-культурного туристичного центру "Річкова Брама Києва".