Про славних козаків, про січових стрільців, про воїнів УПА, сучасних захисників хай наша пам'ять не вмирає.

Про славних козаків, про січових стрільців, про воїнів УПА, сучасних захисників хай наша пам'ять не вмирає.

Українські воїни, які загинули в боротьбі за незалежність Батьківщини житимуть в наших серцях, якщо ми цього захочемо.

Про них потрібно говорити, розказувати дітям, пояснювати жителям мирної частини країни, що вони живуть тільки завдяки останньому подвигу наших Захисників

Ініціатива бійців 1-шої окремої штурмової роти ДУК "Правий сектор" є тим напрямком по якому мають іти школи, вищі навчальні заклади, державні установи. Вони замовили меморіальну плиту з іменами та прізвищами загиблих бійців і в цьому їм дуже допоміг В'ячеслав Володін, який виготовив цю плиту безоплатно. Про це повідомляється на Фейсбук сторінці НВР "Правий сектор".

Пане В'ячеслав, дякуємо Вам за жертовність.

Кажучи пафосними словами: "Все буде Україна, якщо ми цього захочемо"!

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»