День вдячності волонтерам

День вдячності волонтерам

Сьогодні 20 квітня у світі відзначають День вдячності волонтерам

Вдячності тим хто не знає спокою 24 години на добу. Людей з великим серцем які не знають, що таке стояти осторонь.

Одними з таких людей є Гноми "Правого Сектору", неймовірно талановиті та завзяті! Участь у подіях Майдану, в створенні районної самооборони яка пізніше організувала волонтерську групу, що переродилася в благодійний фонд "Другий фронт".

Організація постачання волонтерської допомоги з Німеччини.

Об`єднання районів самооборони для збирання потреб фронту.

«У Києві ми разом з Самооборонами інших районів організували збір допомоги під великими супермаркетами (збирали тільки продукти та різні речи, грошей не брали). У людей тоді був дуже патріотичний настрій, ми могли за один день під Ашаном зібрати на цілий бус.», - пригадує друг Гном.

Особливий підхід та організація волонтерських підрозділів, об`єднання ветеранів та cпільна робота заради отримання максимального результату. Ось хто такі "Гноми" (Оскільки як зазначав сам друг Гном : "Одного гнома не існує!").

«Звичайно на данний момент робити все стало набагато складніше, хтось розчарувався, втомився… Тієї підтримки що була у перші роки війни, вже не має, але ми все одно переможемо. Все буде "Правий Сектор"!!! Оскільки як писав наш провідник Степан Бандера:"Ніщо не зупинить ідею, час якої настав". Слава Нації!»

Джерело: ФБ-сторінка "Правий сектор Троєщина"

Невигадана історія про будні війскових медиків ДУК «Правий сектор»

Силами медиків 2-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор» та групи анонімних американських волонтерів хороша дівчинка Ада була врятована і зараз відлежується, і чекає приїзду ветеринарів.

Переведення з тероборони чи інших силових структур у ДУК «Правий сектор»

Військовослужбовці з інших силових структур чи тероборони (ТРО) тепер можуть перевестися і служити у ДУК «Правий сектор». Процедура переведення не є швидкою чи простою і вимагає часу.

Окопна війна перейшла в активну фазу з використанням крилатих ракет, – боєць ДУК «Правий сектор»

Сьогодні друг «Ісса» – командир 3 роти 4 батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Разом із побратимами він боронить нашу Батьківщину на Сході.