Верховна Рада розглянула питання злочинних забудов у Києві

Верховна Рада розглянула питання злочинних забудов у Києві

10 квітня 2018 року відбулося спільне засідання Комітету з питань запобігання та протидії корупції та громадськості Києва на тему: «Будівництво висотного готельного комплексу на Андріївському узвозі 14-16».
На засіданні було розглянуто питання законності будівництва готельного комплексу ПП «Маркон» на орендованій ділянці Андріївський узвіз, 14, що знищило частину Замкової гори та ведеться зі свідомим ігноруванням виявлених порушень, приписів, вимог та ухвал.

"Завдяки всім піднятим прилюдно в комітетах верховної Ради фактам та доказам, нарешті представник Міністерства культури пересвідчився, що виданий дозвіл на будівництво підпірної стіни є лише приводом для продовження будівництва готелю. Дозвіл по суті виданий на будівництво підпірної стіни між орендованою забудовником ділянкою та приватною садибою, яка вже побудована у попередні роки. Департамент благоустрою прямо на засіданні нарешті звернув увагу на те, що будівництво готелю на Андріївському узвозі організоване із захопленням території проїзної частини вул.Фролівська. Хоча на підтвердження незаконності цих дій департамент земельних ресурсів надав документи в лютому місяці" - відмітила на сторінці Facebook заступник Голови правління ГО "Громада Андріївський Узвіз" Ольга Рутковська.

Через пару годин після засідання на офіційній сторінці КМДА з'явилась вже й новина від Олександра Спасибко під назвою "КМДА вимагає зупинити будівельні роботи з будівництва готельного комплексу на Андріївському узвозі, 14-16 до розгляду проекту на містобудівній раді".

Дивно. Адже у КМДА прекрасно знали про всі дрібниці у справі будівництва на Андріївському узвозі, 14-16. Мабуть інформація, яка надходила і надходить від простих киян до посадовців КМДА є для них недостатньо обґрунтованою? Але як би то не було, результат засідання не можна назвати негативним.

Уважно стежимо за подіями. Далі буде.