День Гумору на Узвозі! Як це було!

День Гумору на Узвозі! Як це було!

Шановні друзі!

Першого квітня у Києві була справжня весна, справжнє свято гарного настрою та позитиву!

В цей день сама природа сприяла нам і у Києві потеплішало тільки на один день і це співпало з візитом відомого в Україні та далеко за ії межами музиканта Василя Карапулько, який теж був у Києві один день і саме на Узвозі! 

Ми запропонували гостям свята взяти участь у конкурсах на знання історії Подолу, Андріївського Узвозу та театрального життя чудового Київського академічного театра "Колесо". Всі біжаючи мали можливість перевірити свої знання з історії унікальної вулиці та театру і отримати або сувеніри надані Державним істоико-архітектурним заповідником "Стародавний Київ" або запрошення на вистави від театру "Колесо".

Також вже традиційно кияни власноруч склали символічний лист адресований Андріївському Узвозу, як старому доброму другові, в якому кожен гість вулицімав змогу залишити своє побажання унікальній вулиці.

Наприкінці дня, як ми і анонсували раніше, було оголошено результати онлайн-опитування киян з приводу, вже щорічної, гумористично-реалистичної премії найгіршому витвору архітектури "Потвора Року" на яку номінувались три об'єкта які збудовані у історичному середовищі міста та визвали багато емоцій у киян. Результати та все що пов'язано з конкурсом, відбором та саме переможцем буде опубліковано окремо.

Крім того, ми взяли на себе відповідальність запропонувати киянам вирішити, як саме захистити історичні будівлі від графіті. Це будуть окреми опроси, анкетування та інші заходи для обміну ідеями, думками та інші заходи. 

Слідкуйте за новинами на наших сторінках!

Дякуємо всім хто був присутній на Андріївському узвозі, всім без кого ця чарівна історична вулиця не буде мати того сенсу, колориту та взагалі припинить своє існування, як творчий осередок, як душа нашого стародавнього та улюблениного міста Києва, всім вам Кияни та Гості міста велика подяка за проведений чудовий день разом!

Наша Громадська организація "Громада Андріївський Узвіз" висловлює подяку за підготовку, підтримку та участь у святковому заході Подільській в місті Києві державній адміністрації, Київському науково-методичному центру по охороні, реставрації та використанню пам'яток і заповідних територій, Громадській Раді при Подільській в місті Києві державній адміністрації, Державному історико-архітектурному заповіднику "Стародавній Київ", Київському академічному театру "Колесо" та особисто Народній артистці України Кліщевській Ірині Яківні, чудовим музикантам та всім друзям, які є основою громади не тільки Андріївського узвозу, а і Старого Подолу!

Фото Тетяна Бондаренко