Волонтерам ГО "Правий Сектор Оболонь" вручили відзнаки від голови Оболонської РДА

Волонтерам ГО "Правий Сектор Оболонь" вручили відзнаки від голови Оболонської РДА

Сьогодні, 04 листопада 2020 року, під час засідання Координаційної ради волонтерів Оболоні заступники голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації висловили волонтерам різних громадських організацій, зокрема і ГО "Правий Сектор Оболонь", слова вдячності за активну громадську позицію, людяність та безкорисливу працю, надання допомоги мешканцям групи ризику Оболонського району м. Києва, проведення запобіжних заходів щодо розповсюдження коронавірусної інфекції COVID 19 під час карантину. Про це повідомляється на Фейсбук сторінці Правий Сектор Оболонь.

Також волонтерам були вручені відповідні Подяки Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

В рамках ініціативи #Спільний_фронт_надійний_тил волонтери НВР "Правий сектор" працювали й працюють по всій Україні щодо допомоги в подоланні пандемії Covid 19.

13 листопада 1918 року проголошено створення ЗУНР

13 листопада 1918 р. було затверджено Конституційні основи новоствореної держави — «Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель колишньої Австро-Угорської монархії», згідно з яким вона отримала назву «Західноукраїнська Народна Республіка».

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей