У Києві презентували оновлений сквер імені Кузьми Скрябіна

У Києві презентували оновлений сквер імені Кузьми Скрябіна

В сквері, який носить ім’я співака Андрія Кузьменка, більше відомого як Кузьма Скрябін, посадили дерева, кущі, а також зробили газон. Зеленбуд вважає, що він може стати "місцем щасливих людей".

"Місця щасливих людей" – так називається одна з пісень Скрябіна. Як виглядає новий парк – показали у фейсбуці на сторінці "Київзеленбуду".

Якщо відійти від лірики, слід сказати, що тут за останні кілька місяців було висаджено 22 дерева, 350 кущів та влаштовано 7800 кв. м. газону. Тож сьогодні сквер на Виноградарі, названий на честь Андрія Кузьменка, це - затишний куточок для вашого відпочинку.

13 листопада 1918 року проголошено створення ЗУНР

13 листопада 1918 р. було затверджено Конституційні основи новоствореної держави — «Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель колишньої Австро-Угорської монархії», згідно з яким вона отримала назву «Західноукраїнська Народна Республіка».

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей