Не Декомунізовані вулиці Києва

Не Декомунізовані вулиці Києва

Хоч декомунізація розпочалася ще 2014 року, в Києві ще достатньо вулиць названих на честь комуністичних діячів та явищ, деякі з них вартувало б перейменувати ще 7 років тому. Тому розповімо вам про вулиці, що так і кричать своїми совдепівськими назвами.

  1. Вулиці Карла Маркса - одна на Троєщині, інша в Солом'янському районі. Думаємо, що не варто розповідати хто це і навіщо перейменовувати вулицю. 

  2. Вулиця Федосєєва в Солом'янському районі - отримала назву від марксиста революціонера й одного з перших пропагандистів лівих ідей в Російській імперії.

  3. Провулок Бабушкіна на Нивках - ще один марксист-революціонер, член банди Леніна, терорист та провокатор збройних повстань.

  4. Вулиця Плеханова в Дніпровському районі - названа ім'ям першої російської марксистської організації — групи «Звільнення праці», організації терористів-народників “Чорний переділ” і одного з найбільших вождів соціал-демократичного руху в Росії.

  5. Вулиця першого Травня - названа за часів радянського союзу на честь їх найулюбленішого свята. Більше тут нічого сказати.

  6. Вулиця Павленка на Святошині - назва на честь Олексія Павленка радянського партійного діяча, секретаря сільради в Біличах, що скоріш за все вирішив по блату вибити вулицю на честь себе.

  7. Провулок Терешкової на Дарниці. Була ще вулиця, але її, дякуючи Богу, вже перейменували. Після польоту в космос Терешкова осіла в номенклатурі СРСР, а зараз прислужує режиму Путіна. Про неї в нас вже є окремий матеріал

Ось такі назви мають деякі з вулиць Києва в сьогоденні - відверто комуністичні. І це лиш мала частина цієї історії. Вас же шановні читачі, просимо пропонувати свої варіанти назв та долучатися до перейменовування вулиць. 

Советника главы Дарницкой районной администрации задержан на взятке в 650 тысяч гривен

Следствием установлено, что задержанное должностное лицо, вступив в сговор с другими чиновниками Дарницкой РГА, образовали коррупционную схему получения неправомерной выгоды от субъектов предпринимательской деятельности за предоставление антиконкурентных преимуществ и создание благоприятных условий для победы в процедурах закупок, проводимых Дарницкой РГА за государственные средства.

Правоохранители вскрыли все коррупционные схемы Кличко

Правоохранители обнаружили доказательства масштабной коррупционной системы, которая работает в администрации Кличко в Киеве и отмывает миллиарды бюджетных средств. Это прецедент в масштабах страны.