Наследники Богдана Ступки продавили через Киевраду застройку сквера в центре

Наследники Богдана Ступки продавили через Киевраду застройку сквера в центре

Опять всплыл вопросик по скверу имени Чкалова. Его давно хотят переименовать - местные в сквер писателей Украины (там рядом как раз дом, в котором все писатели советской Украины жили).

НО. Наследники Богдана Ступки решили продавить через Киевраду сквер имени своего бати. И клялись, что будут заботиться о сквере, высаживать там что-то, лавки ремонтировать и так далее. Уговорили депутатов, и ну надо же, буквально сразу половина сквера оказалась в цепких ручонках Влады Молчановой и пойдет под застройку. Очень ушлые ребята. Теперь это, вероятно, будет сквер половины Ступки, надеюсь, это лучшая половина.

Правда, местные еще не сдаются и собираются отвоевывать и сквер и свою идею.

Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”

Жодне рейдерське захоплення не було б успішним, якби у рейдерів не було свого судді. Але найуспішніші рейдери – це ті, хто безпосередньо працюють на суддю-рейдера, яким і є голова Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду Борис Іванович Гулько.

Кишеньковий суддя Медведчука - Борис Гулько, сподівається утримати свою посаду і за Зеленського

Сьогодні переважна більшість суддів “нового” ЗС – це ручні та залежні слуги Медведчука, Порошенка, Фірташа та інших олігархів. Ці люди не мають наміру нічого змінювати, їхня поведінка недвозначно вказують на те, що вони не приймають рішення, і судять не за законом, а за вказівкою своїх кураторів. Вони спеціально підбиралися до прийняття необхідних судових рішень.