Києву необхідно створити центр місцевого самоврядування

Києву необхідно створити центр місцевого самоврядування

Громада Києва потребує створити в Києві центр місцевого самоврядування для подальшого органічного розвитку міста. Для реалізації цієї задумки пропонують використати Гостинний двір, як один з символів історичного Києва.

Створення такого центру надасть змогу фахівцям і громадським діячам координовано впливати на життя міста і керувати ним на рівні з офіційною владою. Також така установа стане культурним центром, де люди можуть ознайомитись з творами мистецтва, насолоджуватися виставами та брати участь в інших культурних заходах.

А велика кількість залученних підприємців допоможуть значно оживити центр міста, стимулюючи розвиток не тільки туристичної інфраструктури, а й сфери послуг.

Долучитися до команди по створенню концепції Центру місцевого самоврядування міста Києва можна за посиланням: https://tinyurl.com/4fhx3d5x

Не Декомунізовані вулиці Києва

Хоч декомунізація розпочалася ще 2014 року, в Києві ще достатньо вулиць названих на честь комуністичних діячів та явищ, деякі з них вартувало б перейменувати ще 7 років тому. Тому розповімо вам про вулиці, що так і кричать своїми совдепівськими назвами.