На Микільській Слобідці знову загострення - побили людей, на ділянці знов техніка.

На Микільській Слобідці знову загострення - побили людей, на ділянці знов техніка.

Трішки набридло писати про незаконні забудови, але страждають реальні люди і нищиться екосистема, а значить - це стосується всіх. 

На Микільській максимально погана ситуація - там на ділянку претендують брати Насіковські разом зі Столаром. А це максимально відбиті тіпи, вони колись церкву знесли і пункт допомоги безхатькам. На Насіковських, насправді, нема де клейма ставити: там і кримінальні справи і ухиляння від податків і затягування строків будівництва і залякування інвесторів. От і ця ділянка - по ній є судове рішення про заборону будівництва, це тупо берег Дніпра, його неможна забудовувать. Але Насіковським плювати на суд. Чому? Тому що їх покриває російська мафія. Насіковські - підлеглі Юри Єнакієвського, який і досі непогано почувається. Януковича вигнали, але метастази лишилися і вбивають Київ.

"МФК Гуд Лайф" передали участок для реконструкции зданий и сооружений под многофункциональный ЖК

6 декабря Киевский горсовет с подачи члена градостроительно-земельной комиссии Сергея Крымчака поддержал передачу в 15-летнюю аренду компании "МФК Гуд Лайф" земельного участка площадью 1,4 га для реконструкции зданий и сооружений под многофункциональный ЖК в Печерском районе столицы.

У Києві знищили унікальний горіховий гай заради чергового ЖК

У Києві на території Феофанії вирубали унікальний горіховий гай та частину дикого лісу на ділянці 8 гектарів для будівництва житлового комплексу, пише Володимир Грищенко.