На Микільській Слобідці знову загострення - побили людей, на ділянці знов техніка.

На Микільській Слобідці знову загострення - побили людей, на ділянці знов техніка.

Трішки набридло писати про незаконні забудови, але страждають реальні люди і нищиться екосистема, а значить - це стосується всіх. 

На Микільській максимально погана ситуація - там на ділянку претендують брати Насіковські разом зі Столаром. А це максимально відбиті тіпи, вони колись церкву знесли і пункт допомоги безхатькам. На Насіковських, насправді, нема де клейма ставити: там і кримінальні справи і ухиляння від податків і затягування строків будівництва і залякування інвесторів. От і ця ділянка - по ній є судове рішення про заборону будівництва, це тупо берег Дніпра, його неможна забудовувать. Але Насіковським плювати на суд. Чому? Тому що їх покриває російська мафія. Насіковські - підлеглі Юри Єнакієвського, який і досі непогано почувається. Януковича вигнали, але метастази лишилися і вбивають Київ.

ГАСИ в последние недели своего существования выдала 431 разрешение на застройку

ГАСИ в последние недели своего существования выдала 431 разрешение на застройку, среди которых и “добро” на 26-этажную бетонную коробку в Печерском районе.

ЖК Life Story строят на участке для индивидуального жилого, гаражного и загородного строительства

В Киеве на Подоле строят ЖК Life Story по сомнительному разрешению: участок на котором возводят жилой комплекс для индивидуального жилого, гаражного и загородного строительства.