Вадим Столар негласно керує декількоми девелоперськими компаніями

Вадим Столар негласно керує декількоми девелоперськими компаніями

Народний депутат від ОПЗЖ Вадим Столар, який не раз потрапляв у скандали на ринку столичної нерухомості, негласно стоїть за діяльністю кількох девелоперських компаній. Саме Столар “протягує” через своїх людей у ​​Київраді та контролюючих органах все нові та нові висотки, які зводяться там, де це, здавалося б, заборонено українським законодавством (історичний центр міста, території з навантаженою інфраструктурою, рекреаційні землі тощо). .

Забудовник займається такими компаніями:

▪️“bUd development”. Фірма будує ЖК у Києві поряд із станціями метрополітену або центральних районах міста. У проектах bUd, що знаходяться на фінальній стадії будівництва, розкуплено майже всі квартири. Причому інвесторів не відлякує відсутність будь-якої інформації про власників бізнесу та контактної інформації на сайті забудовника (зазначені тільки стаціонарний телефон та e-mail). Водночас житло під управлінням “bUd development” зводять народний депутат із фракції ОПЗЖ Вадим Столар президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір та співвласниця Stolitsa Group Владислава Молчанова. На причетність Кушніра до діяльності bud development вказують і непрямі ознаки. На кількох будівельних майданчиках bUd development "Київміськбуд" є партнером, і його логотип розміщено на паспортах об'єктів.

▪️“БудКапітал”. Компанія має власні об'єкти – “Star City” та “Вежа на Ломоносові”, а також є забудовником ЖК від “bUd development” та партнером “Київміськбуду”.

▪️“IB Альянс”. На рахунку фірми такі ЖК, як Dibrova Park і Great, а також участь у будівництві ЖК "Зарічний". Примітно, що ЖК “Dibrova Park” фінансує Степан Черновецький друг Столара. Саме Черновецькому належить ділянка біля майбутньої станції метро "Мостицька", де будується ЖК.

▪️“ENSO”. У самій компанії не афішують свого зв'язку зі Столаром, але великі гравці на ринку столичної нерухомості стверджують, що вона є. Компанія зараз будує 3 комплекси бізнес-класу в центрі Києва, але ще не ввела в експлуатацію жодного будинку.