Коломойський прихватизує Батьківщину-Мати в Києві

Коломойський прихватизує Батьківщину-Мати в Києві

"Архітектурна майстерня Інка", афілійована з "Слугою народу" Олександром Мариковським має всі шанси приватизувати нерухомість навколо монумента Батьківщина-Мати в Києві, що входить в інтереси олігарха Коломойського.

Так, власником "Архітектурної майстерні Інка" є Олена Фасоль - помічниця Маріковського. У грудні 2020 року ця фірма звернулася до Госпсуду Києва з вимогою визнати договір оренди з комплексом Батьківщина-Мати недійсним та дозволити їм приватизацію частини меморіалу. А з огляду на те, що справу розглядала Людмила Шкурдова — суддя, яка чудесним чином фігурує чи не у всіх справах, пов'язаних із націоналізацією ПриватБанку, суд приватизацію дозволив.
Примітно, що Фонд державного майна практично не захищав недоторканність національного меморіалу в судах. Представники держоргану навіть проігнорували частину засідань, зимитувавши бурхливу діяльність лише тоді, коли справа приватизації меморіального комплексу стала надбанням громадськості: мовляв, ФДМ не згоден із судовим рішенням і готує касаційне звернення до Верховного суду.
Втім, щось підказує нам, якщо у справі фігурують "Слуги народу" та звучить прізвище Коломойського, то приватизація меморіалу пройде успішно, навіть не зважаючи на заборону подібних дій українським законодавством.