Качине озеро намагаэться знищити руками Громради

Качине озеро намагаэться знищити руками Громради

Київський міський блог розповів про чергову аферу яка просто зараз відбувається на Дарниці за сприяння та підтримки громради при Дарницький райдержадміністрації.

Громрада намагається тихенько передати забудовнику озеро Качине.

Не знаю чи ви пам’ятаєте, за Качине вже була бійня 5 років тому, і тоді активісти його відстояли. А тепер фейкові активісти проводять фейкові слухання щоб передати справжнє озеро під справжню забудову.

Ця афера стара як Київ - від людей приховують суть зборів, 29 грудня ніхто не приходить, бо люди просто не в курсі що під «різне» ховається, нічого собі, забудова озера! І ватники, такі як Ольга Богданова та колишні чінуші, такі як Сінцов, що і складають громраду, радісно голосують за знищення озера.

Справу зроблено.

"МФК Гуд Лайф" передали участок для реконструкции зданий и сооружений под многофункциональный ЖК

6 декабря Киевский горсовет с подачи члена градостроительно-земельной комиссии Сергея Крымчака поддержал передачу в 15-летнюю аренду компании "МФК Гуд Лайф" земельного участка площадью 1,4 га для реконструкции зданий и сооружений под многофункциональный ЖК в Печерском районе столицы.

У Києві знищили унікальний горіховий гай заради чергового ЖК

У Києві на території Феофанії вирубали унікальний горіховий гай та частину дикого лісу на ділянці 8 гектарів для будівництва житлового комплексу, пише Володимир Грищенко.

Фирма из окружения Столара легитимизовала строительство ЖК на Печерске

Еще одна фирма, аффилированная окружением нардепа от ОПЗЖ Владимира Столара, обжаловала градостроительные условия и ограничения в ОАСК, легитимизовав строительство ЖК на территории киевского Государственного университета инфраструктуры и технологий.