ПРАВИЙ СЕКТОР та Музбат відкрили пам’ятник полковнику Армії УНР Петру Болбочану

ПРАВИЙ СЕКТОР та Музбат відкрили пам’ятник полковнику Армії УНР Петру Болбочану

У неділю, 4 жовтня, в Києві урочисто відкрили пам’ятник видатному українському військовому діячеві, полковнику Армії УНР Петрові Болбочану (1883-1919).

Погруддя військовика встановили у сквері імені Петра Болбочана на вулиці Січових Стрільців, 86 (Шевченківський район). Відкриття приурочили до річниці з дня народження полководця (нар. 5 жовтня 1883 р.).

Ідею спорудити таку статую висунув історичний клуб “Холодний Яр”, реалізували – громадська спілка “Музичний батальйон” за підтримки НВР “Правий сектор”.

Скульптори – Михайло Горловий та Олександр Фурман.

Створення скульптури стало можливим завдяки підтримці національно-патріотичних сил, депутатів міськради, зокрема Юрія Сиротюка, пожертвам українців із нашої країни та різних куточків світу, зокрема Швейцарії, Польщі, Сполучених Штатів Америки.

Відкрили пам’ятники під час урочистого заходу із залученням військових реконструкторів періоду УНР та з почесною вартою ДУК "Правий сектор" зі стягами.

Джерело: https://www.facebook.com/ps.kyiv/

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.