Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

9 листопада, у День української писемності та мови під будівлею уряду, обласними та районними держадміністраціями різних міст України (в Одещині, Харківщині, Січеславщині, Чернігівщині, Полтавщині, Волині та інших) відбувся загальнонаціональний пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури".

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей. У заході взяли участь поети, письменники, артисти, музиканти, представники громадськості та ветерани російсько-української війни.

"Предмет української літератури в школі – це не просто читання книжок – це формування спільного погляду на минуле, це аналіз причинно-наслідкових зв’язків, це формування спільного погляду на майбутнє. Українська література – це націєцентричний державотворчий предмет, який формує українську ідентичність, відмінну від російської ідентичності. Саме тому руками своїх посіпак Путін знищує державотворчі предмети в українській школі, і зокрема українську літературу. Вилучення предмету "українська література" з обов’язкового ЗНО – це послаблення формування спільних світоглядних позицій в українців, це послаблення державотворчих процесів в Україні" - зазначила дитяча письменниця Лариса Ніцой.

Організували пікет НВР "Правий сектор", Національна спілка письменників України, ГС "Музичний батальйон", письменниця Лариса Ніцой та правозахисниця Олена Розвадовська.

Сподіваємося, що в уряді почули нашу позицію.

На фото: пікет у Києві, Харкові, Дніпрі й Одесі.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»