У Києві відбудеться Марш УПА "Бій колаборантам"

У Києві відбудеться Марш УПА "Бій колаборантам"

14 жовтня 2020 року у Києві на свято Покрови Пресвятої Богородиці на честь 78-річчя створення Української повстанської армії відбудеться традиційний марш УПА, який організують НВР «Правий сектор», ВО "Свобода" і «Національний Корпус». Про це повідомили на фейсбук-сторінці НВР "Правий сектор".

Як повідомляється, захід розпочнеться о 14:00 урочистим мітингом біля пам’ятника Тарасові Шевченку, після чого учасники маршу пройдуть центральними вулицями Києва. В ході маршу планується вшанування Героїв Небесної Сотні та загиблих на війні на Майдані Незалежності і на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Головна вимога цьогорічного маршу – не допустити втрати територіальної цілісности та державного суверенітету України, зупинити реванш колаборантів.

Хода пройде до Офісу Президенту України, де відбудеться передача вимог Президенту України.

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.