Столар розіграв ще одну «схему» у столиці

Столар розіграв ще одну «схему» у столиці

Фонд держмайна продав столичний завод "Електронмаш" за 970 млн. гривень. На аукціоні боролися 22 компанії, у фіналі опинилися ТОВ «Стрім капітал» та ТОВ «Лортен груп».

Перемогли другі, піднявши ціну на копійку, що має на увазі корупційну схему. У компанії-переможця статутний капітал лише 100 гривень. І зареєстровано на явного «фунта» Олега Піченевського. За два тижні до аукціону «Лортен груп» мав інші бенефіціари. Очевидно, що «Лортен груп» було створено для цієї покупки. Тепер, якщо "Лортен груп" за два місяці не виплатить 970 млн., власником "Електронмашу", стане "Стрім капітал", який пов'язаний із відомим київським забудовником та корупціонером Вадимом Столаром.

Вітаємо пана Столара із черговою покупкою через «схеми» на аукціоні. Тепер має будівельний майданчик на 137 600 кв. м. Є де розгулятися: і ЖК можна вліпити і ТРЦ.
Це й справді краще, ніж завод, який колись давав роботу 10 тисячам киян?

Борис Гулько – суддя Верховного суду стоїть за рейдерським захопленням ВАТ “Гермес”

Жодне рейдерське захоплення не було б успішним, якби у рейдерів не було свого судді. Але найуспішніші рейдери – це ті, хто безпосередньо працюють на суддю-рейдера, яким і є голова Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду Борис Іванович Гулько.

Кишеньковий суддя Медведчука - Борис Гулько, сподівається утримати свою посаду і за Зеленського

Сьогодні переважна більшість суддів “нового” ЗС – це ручні та залежні слуги Медведчука, Порошенка, Фірташа та інших олігархів. Ці люди не мають наміру нічого змінювати, їхня поведінка недвозначно вказують на те, що вони не приймають рішення, і судять не за законом, а за вказівкою своїх кураторів. Вони спеціально підбиралися до прийняття необхідних судових рішень.

Наследники Богдана Ступки продавили через Киевраду застройку сквера в центре

Опять всплыл вопросик по скверу имени Чкалова. Его давно хотят переименовать - местные в сквер писателей Украины (там рядом как раз дом, в котором все писатели советской Украины жили).