"Правий сектор" заснував Орден імені Степана Бандери

"Правий сектор" заснував Орден імені Степана Бандери

12 жовтня 2020 року НВР «ПРАВИЙ СЕКТОР» з благословіння Блаженнішого Митрополита Єпіфанія заснував Орден імені Степана Бандери. Про це повідомляється на офіційному сайті НВР "Правий сектор"

Заснований орден має три ступені. Планується, що орден буде вручатися напередодні Покрови за видатні заслуги та вчинки на шляху здобутку Української Соборної Самостійної Держави. До нагороди можуть бути представлені громадські, культурні, наукові діячі, волонтери, військові та добровольці.

Сформована Нагородна рада визначатиме кандидатів на нагородження, максимальна кількість орденів до вручення - до 7 на рік. Перша почесна церемонія вручення відбудеться в 2021 році. 

Особлива подяка за розробку та виготовлення повнорозмірного макета майстрам YarkoFoundry в особі художника Тетяни Чорної та художнього керівника Володимира Ярмусевича.

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.