"Правий сектор" заснував Орден імені Степана Бандери

"Правий сектор" заснував Орден імені Степана Бандери

12 жовтня 2020 року НВР «ПРАВИЙ СЕКТОР» з благословіння Блаженнішого Митрополита Єпіфанія заснував Орден імені Степана Бандери. Про це повідомляється на офіційному сайті НВР "Правий сектор"

Заснований орден має три ступені. Планується, що орден буде вручатися напередодні Покрови за видатні заслуги та вчинки на шляху здобутку Української Соборної Самостійної Держави. До нагороди можуть бути представлені громадські, культурні, наукові діячі, волонтери, військові та добровольці.

Сформована Нагородна рада визначатиме кандидатів на нагородження, максимальна кількість орденів до вручення - до 7 на рік. Перша почесна церемонія вручення відбудеться в 2021 році. 

Особлива подяка за розробку та виготовлення повнорозмірного макета майстрам YarkoFoundry в особі художника Тетяни Чорної та художнього керівника Володимира Ярмусевича.

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»