"Правий сектор": сутички з "правоохороняцями" під телеканалом "Наш"

"Правий сектор": сутички з "правоохороняцями" під телеканалом "Наш"

У четвер, 4 лютого, пресслужба НВР "Правий сектор" на платформі громадської участі Spilno поширила повідомлення, яке наводиться на SaveKyiv повністю:

"Правий сектор" разом з громадськими активістами, патріотами та членами правих рухів провів пікет біля телеканалу "Наш". На жаль, українська поліція виступила у якості приватної "охоронки" проросійського зливного бачка - перегородили всі підходи до офісу, спровокували конфлікт, затримали ряд активістів.

Складно зробити висновок щодо дій поліції - це брак кадрів і кричуща некомпетентність чи "договорняк" з агентами впливу Кремля?

У будь-якому разі, справа спротиву російській пропаганді цим пікетом не обмежиться. І ось чому. Багато людей вважає, що фронт - це десь далеко, що війна на Донбасі. Вони помиляються, "солдати" Кремля вже давно в наших містах, обробляють українцям мозок маніпулюванням, брехнею та дезінформацією, як результат, вони сподіваються виграти війну проти України без жодного пострілу.

Тому, пікет під "Наш" - це і є передова російсько-української війни.

Наше справа - права! Слава Україні!

 

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»