"Правий сектор" підтримав конституційність мовного закону

"Правий сектор" підтримав конституційність мовного закону

Сьогодні, 3 листопада, КСУ розглядає на закритому засіданні конституційність мовного закону. Про це повідомляє пресслужба НВР "Правий сектор".

Більшість депутатів, які звернулися до суду, — члени проросійських партій "Опозиційна платформа – За життя" та "Опозиційний блок", зокрема Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Олександр Вілкул, Михайло Добкін та Юлія Льовочкіна. Вони стверджують, що закон про мову не врегульовує порядок застосування мов національних меншин, а окремі законодавчі положення дискримінують "російськомовних" громадян.

В НВР "Правий сектор" зазначають, що відсутність перерахування в Законі кожної конкретної мови не означає, що закон перешкоджає розвиткові, використанню чи захисту цих мов відповідно до Конституції та законів України.

"Разом з НВР "Правий сектор" підтримати конституційність Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" вийшли націоналістичні партії та ветеранські організації. Для ліберальних "патріотичних" партій вибори закінчилися." - йдеться у повідомленні.

13 листопада 1918 року проголошено створення ЗУНР

13 листопада 1918 р. було затверджено Конституційні основи новоствореної держави — «Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель колишньої Австро-Угорської монархії», згідно з яким вона отримала назву «Західноукраїнська Народна Республіка».

Всеукраїнський пікет "Геть кремлівські пазурі від української літератури"

Мета акції - вимога відставки виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета, а також проти скасування ЗНО з української літератури для негуманітарних спеціальностей