"Правий сектор" підтримав конституційність мовного закону

"Правий сектор" підтримав конституційність мовного закону

Сьогодні, 3 листопада, КСУ розглядає на закритому засіданні конституційність мовного закону. Про це повідомляє пресслужба НВР "Правий сектор".

Більшість депутатів, які звернулися до суду, — члени проросійських партій "Опозиційна платформа – За життя" та "Опозиційний блок", зокрема Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Олександр Вілкул, Михайло Добкін та Юлія Льовочкіна. Вони стверджують, що закон про мову не врегульовує порядок застосування мов національних меншин, а окремі законодавчі положення дискримінують "російськомовних" громадян.

В НВР "Правий сектор" зазначають, що відсутність перерахування в Законі кожної конкретної мови не означає, що закон перешкоджає розвиткові, використанню чи захисту цих мов відповідно до Конституції та законів України.

"Разом з НВР "Правий сектор" підтримати конституційність Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" вийшли націоналістичні партії та ветеранські організації. Для ліберальних "патріотичних" партій вибори закінчилися." - йдеться у повідомленні.

Невигадана історія про будні війскових медиків ДУК «Правий сектор»

Силами медиків 2-го окремого батальйону ДУК «Правий сектор» та групи анонімних американських волонтерів хороша дівчинка Ада була врятована і зараз відлежується, і чекає приїзду ветеринарів.

Переведення з тероборони чи інших силових структур у ДУК «Правий сектор»

Військовослужбовці з інших силових структур чи тероборони (ТРО) тепер можуть перевестися і служити у ДУК «Правий сектор». Процедура переведення не є швидкою чи простою і вимагає часу.

Окопна війна перейшла в активну фазу з використанням крилатих ракет, – боєць ДУК «Правий сектор»

Сьогодні друг «Ісса» – командир 3 роти 4 батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Разом із побратимами він боронить нашу Батьківщину на Сході.