"Правий сектор" підтримав конституційність мовного закону

"Правий сектор" підтримав конституційність мовного закону

Сьогодні, 3 листопада, КСУ розглядає на закритому засіданні конституційність мовного закону. Про це повідомляє пресслужба НВР "Правий сектор".

Більшість депутатів, які звернулися до суду, — члени проросійських партій "Опозиційна платформа – За життя" та "Опозиційний блок", зокрема Вадим Новинський, Нестор Шуфрич, Олександр Вілкул, Михайло Добкін та Юлія Льовочкіна. Вони стверджують, що закон про мову не врегульовує порядок застосування мов національних меншин, а окремі законодавчі положення дискримінують "російськомовних" громадян.

В НВР "Правий сектор" зазначають, що відсутність перерахування в Законі кожної конкретної мови не означає, що закон перешкоджає розвиткові, використанню чи захисту цих мов відповідно до Конституції та законів України.

"Разом з НВР "Правий сектор" підтримати конституційність Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" вийшли націоналістичні партії та ветеранські організації. Для ліберальних "патріотичних" партій вибори закінчилися." - йдеться у повідомленні.