Під стінами Eurolab "Правий сектор" вручив агенту Москви Андрію Пальчевському погони офіцера ФСБ.

Під стінами Eurolab "Правий сектор" вручив агенту Москви Андрію Пальчевському погони офіцера ФСБ.

Сьогодні представники НВР "ПРАВИЙ СЕКТОР" вказали на заслуги кандидата в мери Києва, власника клініки Eurolab і російського агента Андрія Пальчевського в боротьбі проти України. Про це повідомляється на офіційному сайті НВР "Правий сектор".

Учасники акції під стінами клініки залишили йому заслужену нагороду - погони офіцера ФСБ Росії.

Пальчевський став широко відомий завдяки постійним виступам на телеканалах кума Путіна, олігарха, депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука. Пальчевський відкрито поширює кремлівську пропаганду про "громадянську війну в Україні" та "братні народи Росії і України". Крім того, "ПРАВИЙ СЕКТОР" неодноразово нагадував, що Пальчевський закінчив "ГРУшний" Військовий інститут іноземних мов в Москві, балотувався в російську Державну Думу, отримав український паспорт темними шляхами незрозуміло за які заслуги (в ЗМІ неодноразово стверджували, що від російського паспорта він так і не відмовився). Крім того, його клініка Eurolab створена на гроші, отримані невідомим шляхом, сервер системи управління клінікою знаходиться в Москві, і, не виключено, що контролюється ФСБ.

"ПРАВИЙ СЕКТОР" - єдина партія, яка вимагала зняти з виборів відкритих агентів Кремля - Компартію, ОПЗЖ і "Перемогу Пальчевського", - повідомив під час виступу Керівник Київського міського осередку партії Юрій Гуренко. 

Нагадаємо, що "ПРАВИЙ СЕКТОР" бере участь в місцевих виборах, в тому числі й у Києві. Ми закликаємо українців не вірити кремлівським маріонеткам і голосувати за патріотів, які на Майдані і фронті показали ефективність своєї роботи в боротьбі за інтереси українців.

Монументальна пропаганда - зброя окупантів

Натомість ситуація з монументальною пропагандою в Україні йде нарочито погано. Звісно, ми не пропонуємо ставити в кожному селі однотипні пам’ятники, але питання зносу вже існуючих російських та радянських істуканів та встановлення на заміну їм пам’ятники діячам української історії та культури - важливе завдання.