Кубок пам'яті героїв Небесної Сотні ім. Володимира Кульчицького.

Кубок пам'яті героїв Небесної Сотні ім. Володимира Кульчицького.

11 жовтня, на Оболоні, вже вп‘яте відбувся "Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні" – урочистий риболовний спортивний захід із вшанування світлої пам’яті Героїв Революції Гідності, серед яких було багато поціновувачів сімейного рибальського відпочинку на природі.

Організаторами виступили ГО Родини "Небесної Сотні", МБФ "Небесна Сотня" та Київський міський центр допомоги учасникам Антитерористичної операції. 

Подія традиційно залучає до участі команди постраждалих під час Революції Гідності, медиків Майдану, ветеранів АТО, учасників ООС, волонтерів та інших не байдужих до події рибалок.

Призи переможцям забезпечила компанія ІБІС та Київський міський центр допомоги учасникам АТО. Серед нагород була і книга Світлани Терейковської "Небесна Сотня. Життєписи" від Національного музею Революції.

Серед запрошених гостей були представники патріотичних організацій, ветеранських спілок та українські націоналісти - кандидати в депутати до Київради від партії "Правий сектор" Вадим Єрмілов (Оболонський район, №1) та Вячеслав Лебедь (Подільській район, №1).

Націоналісти VS комуністи. Заключний раунд?

Сірість будення комуніста є відображенням сірості їх ідеології. Ще з часів початку поширення комуністичної ідеології ватажки намагаються ввести поняття соціальної ролі відділеної від фізіологічної статі, згадайте емансипацію, чи не те саме пропонують наразі в форматі гендеру? Пригадайте стиль риторики неомарксистів: ти або такий як ми, визнаєш нашу ідеологію як панівну, або ти ворог всього прогресивного людства, яке крокує у нове майбутнє.

У столиці попрощалися з українським захисником, бійцем ДУК ПС Дмиторм Перінським (другом Філософом)

У Києві відбулося прощання з українським захисником, воїном Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»  Перінським Дмитром, другом «Філософом»