Валерій Павлюк. Брудна гра проти Києва.

Валерій Павлюк. Брудна гра проти Києва.

Черговий прес-реліз від директора ПП "Маркон" Валерія Павлюка, на поважному ресурсі, ІА "Інтерфакс-Україна", не те щоб обурив, образив чи ще щось, він просто здивував та змусив написати відповідь у вигляді надання правдивої інформації до цього "шедевру сучасної фантастики". Як "Інтерфакс-Україна", серйозний ресурс,черговий раз публікує інформацію, яка м'яко кажучи не є правдою, незрозуміло. Зрозуміло інше, що агентство не несе відповідальності за те, що пишуть автори у прес-релізах, проте все ж таки не варто давати себе використовувати, як майданчик для лиття бруду. Це моя особиста думка але сподіваюсь, що ІА "Інтерфакс-Україна" відповідні висновки зробить. Звісно, можна звернутися до суду за наклеп та розповсюдження неправдивої інформації, але такі справи у нас в Україні тягнуться роками, безрезультатно та безперспективно. Все що мною зроблено, це те, що відповідні органи давно мають всю вичерпну інформацію щодо погроз та інших проявів намагання вплинути. Це напевно єдине, що може не дати уникнути відповідальності та дати оцінку всім діям в комплексі. А зараз пропоную повернутися до цього "твору" і по частинах розібратися де правда, а де не правда і чому.

Сторінка №1 

Про яке рейдерство йде мова,незрозуміло нікому окрім самого автора. А якщо повернутись до реального життя та подивитися на факти, які приводили та доводили не раз і представники громади міста Києва, і представники міжнародних пам'ятко-охоронних організацій, і представники влади міста Києва, взагалі все виглядає не так. Валерій Васильович Павлюк не вважає потрібним дотримуватися даних слів, він не поважає нікого, що довів неодноразово, він не бажає чути нікого окрім себе. Щоб довести до того, що відбувалось останні два тижні, треба було постаратись. Півроку ніхто не робив нічого, ніхто не виконував рішення, яке було прийняте ще 21.06.2018, тому що існувала домовленість про те, що директор ПП "Маркон" внесе відповідні зміни до проекту та представить оновлений проект фахівцям, керівництву міста, громаді міста на містобудівній раді, але він це сприйняв зовсім по іншому і пішов іншим шляхом. Про все це і не тільки у відповідності до статті. 

Сторінка №2

Про які вимоги влади та активістів йде мова ?! До речі, хто такі активісти ?! Напевно знову все перекручено, є кияни, мешканці міста, громадяни України, яким не все одно, що буде з містом, є представники організацій, в тому числі і міжнародних, є фахівці, є місцеві мешканці, а де міфічні активісти, незрозуміло. Ніяких спеціальних вимог київської влади та громади міста Києва не існує також, є наполягання на приведенні проекту до чинних законних норм та обмежень та дотримання чинного законодавства України. Щодо підтримки позиції мера Павлюком, це зовсім дивно читати. Нагадую, що є відео звернення Київського міського голови до пана Павлюка під час наради і є офіційна позиція Київського міського голови,

так от, після наради будівництво ніхто не зупинив, а навпаки, роботи йшли ударними темпами незважаючи на вихідні та інші обставини. Ніхто з киян не бажає бачити на Андріївському узвозі недобудовану споруду, про це особисто я казав пану Павлюку не раз і про те, що ні у кого немає цілі прибрати його з вулиці і те, що з часів погодження проекту минуло вже багато років, шість років різниця від погодження до початку будівництва,що є порушенням договору оренди земельної ділянки але це не головне, головне те, що у 2012 році вулиця стала пам'яткою містобудування національного значення, у 2014 була визначена охоронна зона Андріївської церкви, що забудовник навіть не думав брати до уваги, як і те, що містобудівна документація на 2016 рік не відповідала умовам проектування готелю у 2006 р.. Про це йдеться у матеріалах: Чому «НІ» готелю на Андріївському узвозі  та Готель «по-київськи».

Сторінка №3

 

В прес-релізі В.П.Павлювка мова йде про меморандум, який я та Ольга Рутковська відмовились підписувати навіть не бачивши його. Так, це правда, відмовились навіть обговорювати це і не тільки ми вдвох, тому що на нараді 16 листопада 2018 р. мова йшла про реальну дію, а саме зупинку будівництва, внесення змін до проекту, приведення документації забудовника у відповідність містобудівної документації, негайне звільнення та відновлення вулиці Фролівської, яку три роки ПП"Маркон" використовує, як будівельний майданчик і навіть встановив на ній баштовий кран, не маючи на це жодного дозволу. Кому потрібні меморандуми, коли одна брехня та ігнорування?! Пан Павлюк вичерпав кредит довіри, ніхто не довіряє йому, тому потрібно було діяти розумно, зупинити будівництво, піти на діалог, привести у відповідність ( хоча б розпочати ) до чинних норм та обмежень проект, погодитись та прийти на містобудівну раду, звільнити вулицю від всього та розпочати її відновлення.

Також треба зазначити та підкреслити чергову брехню! Ніхто від громади міста Києва або представників влади не вимагав повністю зупинити господарську діяльність компанії "Маркон", в цьому публічно але абсолютно безпідставно звинувачує, пан Павлюк, представників громади міста Києва. Ще одне ствердження, яке потрібно довести або спростувати, це заява Павлюка про те, що представники громадських організацій, цитую "виконують вказівки конкурентів" (с).

Чому немає звернень до поліції, якщо є факти, докази та підстави стверджувати публічно такі речі ?! Напевно, це є новий спосіб налагодження діалогу з киянами!

Сторінка №4

Нам тут нагадують про події 9.11.2018, коли черговий раз працівниками міських служб за підтримки поліції було звільнено від паркану, зі сторони Андріївського узвозу та від воріт з колючим дротом, зі сторони Замкової гори, пішохідну Фролівську вулицю, яку самовільно захопив та фактично знищив ПП "Маркон" без жодного дозвільного документу. Про яке рішення суду йде мова ? Є ухвала, як забезпечення позову, яка відмінила дію приписів та наказів, але суддя не врахував, або не знав про місце де було розташовано баштовий кран, тому що жоден суддя в світі, знаходячись при пам'яті та у свідомості, не винесе ухвалу в який заборонить офіційним органам перешкоджати порушувати закон України !!! Ми подали апеляцію, також звернулись до Вищої Ради Правосуддя за роз'ясненням, як взагалі таке може бути. Зазначу, що всі дії міських служб мали відношення тільки до самозахопленої ПП "Маркон" території. 

Сторінка №5

Ну тут вже зовсім дивовижно, яке має відношення директор приватного підприємства до того, що місцева районна адміністрація робить на звичайній міській вулиці ? Так, звільняли незаконно зайняту вулицю від невідомої техніки та обладнання, а якщо в цього обладнання є господар або власник, то він несе повну відповідальність за те, що його обладнання та техніка знаходились на міській вулиці, перешкоджали проходу людей та проїзду транспорту! Якщо тут є ознаки кримінального правопорушення, то явно не зі сторони місцевої влади, а навпаки, про що свідчить відкрите кримінальне провадження. Для інформації, ніхто не веде мову про ділянку, яка знаходиться в оренді у ПП "Маркон". Все що зазначено в цьому матеріалі має відношення до самовільного та незаконного захоплення вулиці Фролівської! 

Останній абзац, це дійсно межа всьому....Валерій Васильович Павлюк напевно не розуміє, що є речі, які не можна використовувати в своїх маніпуляціях, це порівняння дій поліції та військових РФ, які є окупантами.Те, як поводиться Валерій Павлюк з людьми та цілими вулицями, ми це можемо побачити на прикладі вулиці Фролівській, як раз нагадує поведінку РФ у Криму, особливо в частині відношення до культурного надбання, надання "правдивої" інформації та самовільного захоплення земельних ресурсів з подальшим використанням, що призводить до руйнації! Порівняйте, подивіться на що Павлюк перетворив Фролівську та скільки зрізав Замкової Гори!

Щодо "потерпілих шахтарів  будівельників", які перебували під час звільнення вулиці Фролівській від невідомої техники на території будівництва, як виявилось,це звичайна озброена титушня. Всіх "потерпілих шахтарів  будівельників" у кількості 28 особ встановлено та зафіксовано.  Ці талановиті "шахтарі  будівельники" 09.11.2018, навіть при поліції намагалась провокувати агресію але це вийшло не дуже вдало, це добре видно у сюжеті ТСН  Скандал на Андріївському узвозі: комунальники демонтували паркан довкола скандального будівництва. У диму та оточенні правоохоронців. На Андріївському узвозі комунальники демонтували паркан довкола будівництва багатоповерхового готелю навпроти музею Булгакова. За три дні мають демонтувати й будівельний кран. Випуск ТСН.19:30 за 9 листопада 2018 року.


І наприкінці зазначу, що всі погрози в бік киян, всі безпідставні,неправдиві  публічні звинувачення окремих киян у тому числі мене, зафіксовані. Ми розцінили це, як тиск на громадську організацію, що суттєво заважає та перешкоджає її діяльності.  Більш того ми будемо звертатися по допомогу, як громадська організація, відповідно до зазначених у статуті мети та цілей, до офіційного представника ЄС в Україні, до штаб-квартир ICOMOS, UNESCO, до правозахисних організацій з приводу погроз, тиску та перешкоджання діяльності громадської організації. Також я впевнений, що задокументована та передана у європейські ЗМІ хронологія розвитку подій, яка показує системне ігнорування директором ПП "Маркон", норм та правил, законів України, міжнародних хартій та конвенцій ратифікованих Україною, буде відповідно сприйнята та оцінена. Ми припускаємо що AccorHotels Group не поставлена до відома про те, хто та в який спосіб будує готель під брендом Mercure Andreyevskiy Отель Киев”. Можливо  AccorHotels Group взагалі не має інформації щодо використання бренду та реального стану справ.