Поштова площа-початок культурного спротиву

Поштова площа-початок культурного спротиву

Поштова площа…

Сьогодні ця назва відома кожному киянину, як місце де твориться історія сучасної України. Де силами простих киян було зупинено нахабного інвестора та чиновників, які лобіювали та обслуговували інтереси команди президента-втікача, Віктора Януковича. Зупинка дій інвестора не дає нам впевненості у тому, що це питання буде вирішено на користь держави і ми розуміємо, що попереду ще дуже довгий шлях перетворення містобудівної та історичної помилки

у справжню туристичну перлину сучасного європейського міста с тисячолітньою історією. Багато вже написано і можна написати ще про те, як науковці з Центру археології м.Києва НН України самотужки протистояли системному нищенню пам’ятки світового рівня, як окремі особистості підіймали це питання на найвищій державний рівень та багато іншого.

Але я хотів би зосередити вашу увагу на тому, що питання Поштової площі сьогодні-- це випробування для суспільства, це надскладний іспит для нас, як справжніх громадян, патріотів, українців, які розпочали процес по звільненню власної історії від впливу країни агресора, яка багато років робить все для знищення будь-якого підветдження національної ідентифікації нас, як окремої розвиненої нації. Створення #МузеюНаПоштовій саме на місці унікальних археологічних знахідок, пов’язаних з літописними та історичними подіями найдавніших часів Києва, Київської Русі, є надважливішим завданням сучасної України. Саме це місце здатне презентувати нас, як нащадків великої нації, як окрему державу, яка дала розвиток багатьом країнам сучасного світу!

І на завершення додам, що саме на Поштовій кияни показали справжню силу і довели що кияни сьогодні мають повне право і будуть вирішувати, яким бути музею та історичному центру міста Києва! 

Далі буде)

Фото з мережі інтернет