Перетоврити "Гостинний двір" в Києві на "Центр місцевого самоврядування" пропонують кияни

Київ столиця України! А столиця має бути взірцем для всієї країни. Але тим часом поки в Україні триває реформа децентралізації відсутній Центр Місцевого Самоврядування!

Кирилл Тимошенко положил глаз на главный долгострой Киева

Государство в рамках "Большого строительства" намерено присоединиться к строительству транспортной развязки на Дарницком мосту и достройки Подольско-Воскресенского моста в Киеве.

​​Очередной скандал разгорелся на месте строительства офисно-торгового центра в Подольском районе по ул. Верхний Вал, 44

В 2004 году Киевсовет заключил договор с фирмой ООО “Явор-95”, которая входит в т.н. “группу” экс-депутата Киевсовета Владимира Старовойта.

Гібридна війна: чи бути пам'ятнику Василю Сліпаку у Києві?

Всі елементи гібридної війни присутні в історії проєкту пам'ятника Василю Сліпаку, видатному співаку та добровольцю ДУК "Правий сектор", який віддав своє життя за Україну.

Незаконне будівництво на вул. Глибочицька, 79-97 не припиняэться

Ситуація з будівництвом на вул. Глибочицька, 79-97 ніяк не досягне апогея, і до цього дня там ведеться будівництво багатоповерхівки в межах історичного ареалу столиці з порушенням законодавства природно.

Вшанування пам'яті Василя Сліпака на Подолі

В День народження видатного оперного співака та бійця ДУК "Правий сектор" Василя Сліпака (друга Міфа) "Правий сектор" запалив лампадки на пам'ять героя-добровольця.

Немецкая оккупация - один лучших периодов в новейшей истории Киева

Гуляя по аллее под Андреевской церковью, стоит вспомнить инженеров немецкого саперного батальона и подвиги капитан-лейтенанта РККФ Маринушкин Александра Семеновича.