Чи потрібно шукати альтернативи 1С приватним підприємствам?

Щодо програмних продуктів 1С, то санкції обмежуються здійсненням державних закупівель товарів, послуг, робіт та використання цих програмних продуктів державними підприємствами, установами та організаціями України.

Олигархи поставили на Кличко в борьбе против Зеленского

Вокруг киевского городского главы Виталия Кличко группируется все больше и больше токсичных олигархов. Они боятся уголовных преследований, часть из них попали под санкции СНБО - и это теперь не дает им безнаказанно красть из бюджета.

Навчання так і не розпочались!

Якось дуже дивно, повільно, без будь-якого ентузіазму та відповідальності з боку Київської влади запроваджується в столиці України реформування соціальної сфери в рамках Закону України від 17.01.2019 № 2671-VIII «Про соціальні послуги».

Чому "Правий сектор" проти розпродажу землі?

Сьогодні члени НВР "Правий сектор" провели акцію під стінами Конституційного суду з метою відстояти Конституцію та не допустити розпродажу української землі. Але чому Правий сектор не влаштовує відкриття ринку землі?

Правоохранители вскрыли все коррупционные схемы Кличко

Правоохранители обнаружили доказательства масштабной коррупционной системы, которая работает в администрации Кличко в Киеве и отмывает миллиарды бюджетных средств. Это прецедент в масштабах страны.

Не Декомунізовані вулиці Києва

Хоч декомунізація розпочалася ще 2014 року, в Києві ще достатньо вулиць названих на честь комуністичних діячів та явищ, деякі з них вартувало б перейменувати ще 7 років тому. Тому розповімо вам про вулиці, що так і кричать своїми совдепівськими назвами.

Французький співак Поль Манандіз закликав європейців зупинити російсього агрессора

Як сповіщає портал Спільно, французький співак Paul Manandise на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук закликав європейців допомогти в боротьбі з російським агресором