Админсуд оправдал решение КГГА

​​Согласно решению Окружного админсуда Киева госпредприятию «Центральная учебно-тренировочная база по конькобежному спорту «Ледовый стадион» было отказано в удовлетворении иска, в котором просили признать действия Киевской горгосадминистрации противоправными и отменить скандальное распоряжение.

Несмотря на арест на участке по ул. Метрологической, 7 проводились строительные работы с использованием тяжелой техники

​​Голосеевский райсуд Киева дал добро на многоэтажную жилую застройку, которой занимаются фирмы ООО “Интербуд ТМ” и ООО “Гидроинж-Буд”.

​​Еще один земельный участок намерены застроить в Голосеевском районе Киева

Речь идет об участке по просп. Академика Глушкова, 5. Уточним, что компания бизнесмена Вагифа Алиева пытается через суд внести изменения в один из Детальных планов территории (ДПТ) в вышеупомянутом районе.

Слідами академічної мафії

Намагаємося зупинити незаконні будівельні роботи по вул. Метрологічна, 7, де незрозумілі забудовники на земельній ділянці Національної академії наук України, де знаходиться гідрогеологічна станція «Феофанія», (яка, доречі, внесена до системи моніторингу підземних вод ЮНЕСКО), намагаються збудувати черговий ЖК всупереч чинному законодавству.

Олег Калініченко: «У владі потрібні люди, які хочуть зробити, а не заробити»

Після тривалої паузи в політичній кар`єрі Олег прийняв рішення балотуватися до Київради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Які рішення Олег Калініченко пропонує для Києва, і що змусило його повернутися в політику, читайте у нашому інтерв`ю.

Олег Калініченко: "Без адекватної стратегії розвитку столиці бюджету Києва ніколи не вистачатиме"

Кандидат у депутати до Київради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Олег Калініченко розкритикував детальні плани територій, над якими працює міська влада. Про це він заявив під час форуму «Київ майбутнього», 5 жовтня.

Голосіївський осередок партії За Майбутнє запрошує киян на Дитяче свято

Голосіївський осередок партії За Майбутнє запрошує мешканців Голосіївського району, киян та гостей на гостей міста на ДИТЯЧЕ СВЯТО та представлення кандидатів у депутати.