Презентація книжки Артема Скоропадського "Дві України".

Презентація книжки Артема Скоропадського "Дві України".

Друзі! Роздумуєте, як провести дощовий осінній вікенд?

Маємо ідею! У цю п'ятницю о 19:30 наш побратим - відомий публіцист Артем Скоропадський проведе зустріч та читання своєї книги "Дві Україні". Ця книга про постмайданну Україну, створення "Правого сектора" і всі ті політичні події, які оточували нас в останні роки. І ще короткий текст про Гітлера, Москву та Київ

Захід відбудеться в затишному пабі Smoke on the water в центрі Києва, поблизу Бесарабки (вул.Басейна, 5б). Всі охочі зможуть поспілкуватися з Артемом, а також придбати його книгу з автографом - наклад вже закінчується, тому варто не зволікати. До речі, саме на цій зустрічі на вас чекають приємні знижки. Заплануйте та приходьте.

Більше дізнатися про захід Ви можете на сторінці події у Facebook Книга Артема Скоропадського "Дві України". Зустріч з автором і автографсесія

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради

Партія Шарія, ОПЗЖ та Наш Край - перші у виборчому списку на виборах до Київради, націоналісти з партій "Правий сектор" та "Свобода" - ближче до кінця порядку. "Щасливий" номер 13 отримала партія "За майбутнє".

На Виноградорі кандидату в мери Києва від ОПЗЖ Олександру Попову не раді!

Кандидат в мери Києва від ОПЗЖ Олександр Попов намагався провести зустріч з виборцями на Виноградарі. Завдяки ветеранам і членам НВР "Правий сектор" дебатів не вийшло.